[AJelentkezés] Benuka

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

benuka420

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Szevasztok

Nevem
Bence, de általában Benukának becéznek.

Korom
Jelenleg 17 éves vagyok.

Hobbim
Motorozás, autózgatás és ugye a gépezés.

Aktivitásom
Hétköznap ugyebár még iskolába járok ezért olyan délután 5 órától ameddig a kedvem tartja , azonban hétvégén mivel dolgozok ezért csak 6 órától szintén bármeddig!

Tapasztalatom RP téren
Sok maffiában nem szerepeltem nem is azért mert nem mehettem volna hanem mert szimplán nem nagyon szeretem a maffia rp-t de voltam orosz maffiába illetve yakuzába , de sokkal jobban szeretem a banda rp-t.

Tapasztalataim adminoskodás téren
Admin sose voltam azonban nagyon sokszor adtak rám sgh adminsegéd SeeMtav3-on.

Tulajdonságaim
: Megtalálom mindenkivel a közös hangot, mindig végighallgatok mindenkit nem szoktam félbeszakítani senkit de mondjuk ez nem is tulajdonság inkább egyszerűen nem vagyok bunkó. Eléggé türelmes vagyok DE vannak dolgok amiket nem bírok. Biztos van még tulajdonságom ami jónak számít.
Rossz: Az első amit kiemelnék ((erre írtam a DE-t)) az ha egy olyan ember akinek segíteni akarok vagy nem ismerem és elkezd engem finom oltogatni vagy leszól vagy ha én megadom a tiszteletet neki és ő nem adja meg akkor azt nagyon megszórom szavakkal! Türelmes vagyok egy darabig azonban ha felidegesítenek akkor inkább elhagyom a területemet szó nélkül és majd 1-2 óra múlva térek csak vissza.


Fontos tulajdonság egy adminnak
Érett gondolkodás mód.
Ne az ismerősének adjon igazat egy szituációban.
Ne tegyen különbséget az emberek között!!
Egy admin nem ér többet egy playernél ha ő így gondolja akkor remélem irl tud repülni vagy legalább van valami szuper képessége
Ha tévedett ne próbáljon falat húzni és mentegetőzni mert ő azt hitte vagy akármi , ismerje be azt hogy hibázott

Pár szó a végére
Tudom nem lett egy nagy durranás ez a jelentkezés de nem is szoktam és nem is szeretek sehova sem jelentkezni,
Azért jelentkeztem ide mert még amikor az AVRP még csak készülőben volt és vártuk a leges legelső nyitást MTA-n és mindenki szaladgált az út tisztítóval na azóta a kedvenc szerverem lett!!
[/b]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó