AFK rendszer ráncfelvarrás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Kimiko Sato / Hevele#6541 «

Ötleted leírása

» Sziasztok egy olyan ötletem lenne hogy mivel AFK során tudtommal az ember akármeddig fentmarad a szerón, max csak éhenhal, meg lehetne azt csinálni hogy pl: 15 perc afk után kikickeli a rendszer? Mert persze saját házba afkol vagy ilyenek, de a kocsijai akkor is fent vannak és esetlegesen laggoltatják a szerót. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» -- «



 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Nem tudom tamogatni. Nagyon sok embernek van pl az en kocsijaimhoz is kulcsa. Attol mert engem kickelnek 15 perc mulva, az autoim meg fent maradnak. Nem ertek hozza, de nem hinnem hogy a mostani jatekos szamokhoz be kellene ezt vezetni, maximum akkor, hogyha mar varolistan csucsulnenek a playerek, es varnak hogy csatlakozzanak fel.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
sem várólista esetén, sem akármikor máskor nem kell kickelni a szervernek azon játékosokat, akik tétlenkednek. a szerveren nem olyan játék menet van, ami kötelezné a játékosokat a folyamatos játékra. példa erre az fps játékok.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Aki hosszabb időre elmegy a gép elől, várhatóan úgy megy el, hogy lelép előtte a szeróról. Másik esetben megkérnek egy admint DC-n, hogy kickelje ki, stb., erre is volt már példa. Amit pedig Dia írt, igen, van jó pár olyan kocsi amihez másnak is van kulcsa, így ez nem oldana meg semmit. Nem tervezünk ilyet. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó