Adriano Vasquez - Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Adrianismad

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
unban.png


Név: Adriano Vasquez
Adminisztrator neve: Krekor
Indok: Nem kellesz ide.
Tiltás időpontja: 2020-08-31 18:59:19
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 1x, anticheat miatt

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Mivel az előző unban kérelmem elég vérszegény volt, így kértem Krekortól még 1 esélyt arra, hogy a barátaim és én újra játszhassunk a szerveren. A kitiltás már a 3. hónapban jár és szeretnénk újra együtt játszani a szerveren. Az ok amiért szabályt szegtünk az annyi, hogy 1 üldöztetés során 3 társammal felborultunk és  akkor a frusztrálság hatására inkább kiléptünk az RP szituációból, igaz az akkori frusztrálság nem a vesztésből eredet, hanem inkább abból, hogy az akkori NS frakciónk, nem nyertel el az admin team tetszését, így kicsit feladtam az egészet és az én kilépésemet ez eredményezte. Így visszagondolva eléggé hülyeség volt az egész, és simán mehetet volna tovább az RP, és hajtani továbbra is a scriptért és a jó közös élményekért és folytani a fórumom lévő tevékenykedést.. Így mindenkitől szeretnék elnézést kérni aki jelen volt az üldözésnél és elbasztuk az RP-jét, de szeretnénk folytatni itt a játékot és rengeteg új tervünk van illegál téren és szeretnénk minnél több embert bevonni és jókat játszani. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mint fentebb is leírtam, változtatnék a hozzáállásomon és minden tőlem telhetőt megtennék, hogy ezeket a szituációkat legjobban kezeljem és mindenkinek jobb játékélményt nyújtsak. Az üldözésben való veszítés volt a legkevesebb akkor, nem is az volt a baj hanem a frusztrálság és a rossz hozzáállás részünkről, de ezen változtatunk. Eltelt 3 hónap így volt ideje mindenkinek gondolkodni, és már meg is lenne az az ág amit követnénk az UB után. Köszönjük az új UB kérelem lehetőségét.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljes mértékben.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Remélem, hogy ezalatt az idő alatt sikerült mindent átgondolni.
Sikerült eldöntenetek, hogy mit szeretnétek tovább RP-ni?

Elfogadod, hogy 180 perces adminjail fejében unbant kapj?
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
[foadmin]Ezesetben az unbant megadom.
A 180 percet töltsük el hasznosan és tekintsük át a szerverszabályzatot!

Nem szeretnék meghallani panaszt rád/rátok, mert akkor visszakerül a tiltás.

További jó játékot kívánok![/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó