{Adminsegéd jelentkezés} Thomas Teller // Bounty

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Előszó


Szia kedves olvasó. Légy üdvözölve a lapomnál. Remélem elnyeri mindenki tetszését az irományom. Hát vágjunk is bele.

Rólam


Tominak hívnak, a szerveren viszont Tellernek, Thomasnak de a legtöbben Bountyként ismernek. Lassan már a három X-es tábort erősítem én is és mielőtt bárki az aláírásra gondolna itt most az életkorra céloztam. Hajdú- Bihar vármegye lakosa vagyok jelenleg viszont Tisza parti srác vagyok. Koromból kiindulva én már jó pár éve melósként tengetem mindennapjaim azon belül is az építői iparágban. Szabadidőmben a szerverem tengetem az időmet de emellett a napsütéses szabadban szívesen rugdosom a focilabdát vagy akár pattanok fel a longboardomra.

Pozitiv tulajdonságaim:
- segítőkész
-önzetlen
-kedves


Negatív tulajdonságaim:
-őszinte
- forró fejű
-lusta olykor

Roleplay világának megismerése, adminisztrátori tapasztalatok


2012-es évben csaltak fel először roleplay szerverre, azon belül is egy MTA szerverre , név szerint a Hungary Life roleplay szerverre. Akkoriban más játékok jobban lefoglaltak így nem nagyon vettem komolyan magát a roleplayt. Későbbiekben ez változott és megtetszett maga az amit képvisel a műfaj így komolyabban belevetettem magam a roleplay világába és kisebb nagyobb MTA szervereken is megfordultam. Adminisztrátori tapasztalatban sajnos annyiban kimerült hogy tavaly előtt mint Ideiglenes Adminsegéd párszor lehettem a OneVoice szerverén. Ez a tavalyi évben változott mivel szerver újra nyitás után nem sokkal már rendes Adminsegédként segíthettem az Adminok munkáját közel fél évig.

Aktivitás


Hétköznap a meló miatt csak pár órát sajnos ( 4-5-6 órát) viszont általába a hétvégém szabad így akkor a napi 10-12 órát tudok a szerveren.


Adminsegéd feladata


Az Adminsegédek feladatának egyik fele a kezdőjátékosok segítése a szerveren : roleplay világának bevezetésében, a szerver megismertetése, kérdéseikre helyes válasz adásában. Emellett a másik fele az Adminok munkájának elősegítése : játékosok kérdéseinek megválaszolása helyesen, esetleges szabálytalanságok észrevétele és jelzése az adminok felé.


Jelentkezésem oka hogy miért szeretnék Adminsegéd lenni

Erre a legegyszerűbben úgy tudnék válaszolni hogy : mint a szerveren úgy a valóvilágban is szívesen segítek az embereken, valahogy jó érzéssel tölt el a dolog.



Végszó

Tudom nem ez a legszebb eddig megírt lap amit eddig olvastál, sajnos a szerkesztés és szépítés nem az erősségem. Köszönöm ha időt szántál rá és végig olvastad.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Bounty!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó