[ADMINSEGÉD JELENTKEZÉS] kacsa

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tibooo

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
one.png
524a042d4c764bdb9b045b12ddc54dc4.png
one.png

Bemutatkozás
Szép napot/estét kívánok minden olvasónak! Tibornak hívnak, becenevem a kacsa(Tudom kicsit érdekes) jelenleg a 19. életévemet töltöm.A középiskolával most fogok végezni.
Hobbiként horgászni, motorozni illetve kerékpározást űzöm, illetve most hogy megnyitottatok nálatok töltöm a szabadidőmet.

Tapasztalatok RP terén
Tapasztalataimat 10 évesen kezdtem el anno még SA-MP szervereken, kisebb nagyobb sikerekkel. 15 éves koromra tökéletesen tudtam hardcore RP-zni. Utána ahogy nőttem, megismertem az MTA világát,
és most belegondolva nem is volt egy nagy baj, hogy megismertem. Szerettem régen sokat játszani, illetve segíteni embereknek. Ez most sem változott, csak most már jobban szeretek segíteni.

Referencia
Még egy jó pár évvel ezelőtt AVRP csapattag voltam(Más névvel). Sajnos el kellett búcsúznom, mivel elkövettem egy hibát.(Ha kell privátban kifejtem).
3-as adminisztrátorig jutottam, sok adminduty perccel. Szerettem akkor is a közösséget, az akkori csapatot. Szerettem az új illetve régebbi játékosoknak is segíteni. Ez most sem változott. Szeretném újra kipróbálni magam, egy új lehetőséggel egy újabb játékban kipróbálni magam.

Aktivitás
Sajnos, a vizsgák miatt, illetve az ideiglenes munka miatt nem a legeslegtöbbet tudok fent lenni. DE! Ha fent vagyok, több órát is fent tudok lenni egyhuzamban. Megpróbálok minél többet aktív lenni, illetve segíteni a lehető legtöbb playernek.

Tulajdonságaim
Egy igazán egyszerű humán vagyok. Gyorsan kilehet rajtam igazodni.

tulajdonságaim : Gyors a válaszadási képességem, helyesen írok, együtt érző vagyok, illetve segítőkész.
Rossz tulajdonságaim (Mert sajnos ilyen is van.) : Néha, eltud borulni az agyam (nehezen), kicsit visszahúzódó vagyok, nem szeretem a szabálytalanságot/sportszerűtlenséget.

Végszó
Köszönöm szépen, hogy elolvastad a lapomat! Ha esetleg valami észrevételt, kritikát szeretnél írni, akkor minden habozás nélkül tedd meg! Nyitott vagyok az ilyesfajta dolgokra!
További szép napot!​
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves kacsa!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó