Adalmar Kurzenberg - ArT

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
panaszkonyv.png

Neved: Adalmar Kurzenberg
Adminisztrátor(ok) neve: ArT
Panasz oka: Szabálysértés elhanyagolása
Panasz kifejtése: A mai nap elrabolt négy maszkos. Nagyjából fél perc alatt történt az RP, lehetőséget nem adva az ellenkezésre. Ezen kívül nem kérdezték meg /do-ban, hogy mi és hol található nálam, egyszerűen csak scriptesen megmotoztak. Végül nem vettek el tőlem semmit, viszont nem találtam az iméntiek miatt szabályosnak az RP-t, így ArT-hoz fordultam, elküldtem neki az RP-t Discordon. Állítása szerint nem történt az RP-ben szabálysértés, szerinte egy autópályán történő rablásnál a gyorsaság a cél. Rablás és rablás (sőt, más RP és RP) között véleményem szerint nem kellene különbséget tenni, főleg nem helyszín alapján. Végül a kamionomra (aminek kilőtték egy kerekét) kaptam fixet, viszont az eljárás többi részét nem találtam megfelelőnek. További kár a céges fuvarom, ami lejárt az adminügy közben (a fuvarleveléről van képem).
Bizonyíték (kép, log, videó): LOG a szituációról: https://pastebin.com/T8vwAkUa (Az alt:V konzolos figyelmeztetéseit, errorjait töröltem az egyszerűbb olvasás érdekében.)
Megjegyzés: Nem célom senkit sem megbántani, az igazamért viszont szeretnék kiállni. Köszönöm a figyelmet.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[sa]Szia @fearlest!

Egyeztettem TS-en ArT-tal, a PK-t illetően. Hanyag RP-nek, hanyag volt, amit láttam a log alapján, ott még elfért volna pár sor a részükről. Nem különböztetünk meg egy RP-t amiatt, mert az épp egy autópályán történik és "sietnek". Ennek pótlására a hanyag RP miatt, Kiara De La Saviera-nak 25 perces jailt osztok.

A PK jogos. Zárom.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó