Adózási rendszer autókra.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Nathalie Foley«

Ötleted leírása

» Autókra százalékos adórendszer behozása például akinek 10 ezres autója van az fizessen kevesebbet. Akinek meg 1 miliós / több az fizessen is többet. Itt is lehetne azt csinálni mint a szerelésnél kategorizálni az autókat «


Csatolmányok

» X «

Egyéb megjegyzések

» God Save The King «



 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502
Ha reális kereteken belüli számokról van szó, akkor csak támogatni tudom. AKár olyan is lehetne, hogy x autónként plusz adó.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Eddig mindig az volt a baj hogy milyen sok az adó. Most meg az a gond, hogy kevés. Nem jó a jóvilág?
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:678
Dexter Sosa
Eddig mindig az volt a baj hogy milyen sok az adó. Most meg az a gond, hogy kevés. Nem jó a jóvilág?
ez utoljára szerintem 1 éve volt topic amikor közel nem volt ennyi pénzszerzési lehetőség. Régen amikor megvettem a 700ezres kocsimat istenkirály voltam, most a 800ezres kocsim 5-6 milliót ér.

A kocsi gyári ára * 0,10-0,12%ot simán el tudok képzelni. Ez gyakorlatban számolva a 800ezres kocsimmal is 800-960$os adót von maga után.
 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Én nem tudom annyira akarjuk károsítani a gazdagokat, hogy azok akik be ppznek egy autót de csak rpznek és nem dolgoznak azok fogják megszívni a gazdag így is úgy is teli van neki nem sok.
Jelenleg nekem van be PPzet autóm, ami miatt nekem többet kell fizetnem szereltetésnél. De nekem nincs cégem és nem fogok dolgozni azért, hogy ezeket ki fizessem, így igazából inkább nem is használom. Most ha ez be jön el is kell adnom.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:678
Dexter Sosa
Én nem tudom annyira akarjuk károsítani a gazdagokat, hogy azok akik be ppznek egy autót de csak rpznek és nem dolgoznak azok fogják megszívni a gazdag így is úgy is teli van neki nem sok.
Jelenleg nekem van be PPzet autóm, ami miatt nekem többet kell fizetnem szereltetésnél. De nekem nincs cégem és nem fogok dolgozni azért, hogy ezeket ki fizessem, így igazából inkább nem is használom. Most ha ez be jön el is kell adnom.
Akkor a rendszert úgy kell átalakítani, hogy forgalomba lévő kocsikra legyen adó. Ha nem használod, kivonod forgalomból. Tudsz vele járni ugyan úgy, de van benne kockázat. Trafi egyből 4000$-os bírságot dob rád, valamint a PD is megállíthat. Aki gyüjti a kocsikat annak is kedvez a rendszer, aki meg szereti rendben tartani a forgalmit az meg úgy is ki fogja fizetni az adót.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Eddig mindig az volt a baj hogy milyen sok az adó. Most meg az a gond, hogy kevés. Nem jó a jóvilág?

ez utoljára szerintem 1 éve volt topic amikor közel nem volt ennyi pénzszerzési lehetőség. Régen amikor megvettem a 700ezres kocsimat istenkirály voltam, most a 800ezres kocsim 5-6 milliót ér.

A kocsi gyári ára * 0,10-0,12%ot simán el tudok képzelni. Ez gyakorlatban számolva a 800ezres kocsimmal is 800-960$os adót von maga után.
Ez még ekcsöli jó is lenne.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Akkor a rendszert úgy kell átalakítani, hogy forgalomba lévő kocsikra legyen adó. Ha nem használod, kivonod forgalomból. Tudsz vele járni ugyan úgy, de van benne kockázat. Trafi egyből 4000$-os bírságot dob rád, valamint a PD is megállíthat. Aki gyüjti a kocsikat annak is kedvez a rendszer, aki meg szereti rendben tartani a forgalmit az meg úgy is ki fogja fizetni az adót.
Szerintem is jó lehet így.
 

Colin_Colbert

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Adónövelés és nerf nerf hátán, minden ára növekszik, szerintem mindenki örüljön hogy 300-400$ az adó 3 és 8 kocsi után is, még ha 8 db Pinchod van is és nem kell óránként 6000$ kifizetned érte, mert neked annyi van.
Örülne annak az illető, hogy keveset kell fizetnie a kocsija után.
Nem kívánom azt, hogy a 18-20 kocsimra (nem, nem 2 slotosokból van nálam letárolva ennyi) és 1 helikopteremre kelljen 10e$ adót fizetnem óránként miután 100k játszott perc után sikerült összekaparnom. A frakciómban napi 1-2-3 órát simán el kell töltenem, és akkor még nem csináltam semmit a saját kedvemre.

Egy szó mint száz, NEM támogatom!
 

joshsolman

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Szerintem is felesleges. Így is jönnek a nerf-ek sorban, ennek tetejében nem kell még megfejelni azzal is hogy még a kiadás is sok legyen. Nem megkeseríteni kell teljesen az emberek szórakozását a szerveren, csupán balance-t találni, ami felé szerintem halad teljesen jól a szerver. Ez egy játék, és ha még ilyeneket is bevezetnének, akkor már élvezhetetlenné válna az egész.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
A gépjárművek adózásán nem tervezünk módosítani.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó