Adásvételi adó hiba vevőnél

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Kriszokos0

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Renata Li Donni/kirazu84 «

Hiba megnevezése

» Adásvételinél vevő részére kötelezett adó «


Hiba bővebb leírása

» Jelenleg az adásvételi scriptnél az adót az eladó fizeti, azonban scriptesen megköveteli a plusz adót a vevőnél is kézbe. Tehát egy 230.000-es szerződésnél a vevő kezébe 241.500-at kötelez, míg alapvetően csak szimplán a 230.000-es szerződésből kellene az adót levonva az eladó részére megadni a pénzt. «

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «

 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,928
Silay Denzel
Csak rosszul írja ki szerintem a megerősítő panelnél, de nem követeli meg. De visszajelzést kérek ezzel kapcsolatban.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Kriszokos0
Erre reagálásként annyit tudok jelezni, hogy két alkalommal adtam el járművet az elmúlt időszakban. Mindkét esetben fel förmedt a másik fél mind IC, mind OOC, hogy "De hát nem is annyira van oda írva, hanem jóval több". Scriptileg és RP-vel is mind két esetben jól írtam be az összeget, a script vásárlóra eső megerősítésében pedig követelte az adó X összegét, hogy legyen náluk. Emiatt a legutolsó alkalommal még igazából én fizettem ezt az adó részt is, mivel RP-ben már bőven meg egyeztünk az árról is, csak a másik félnek nem volt annyival több, mint amennyit a script az ő részéről meg követelt. De amennyiben szeretnétek, akkor valakivel össze beszélve csinálhatunk egy tesztet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó