Abruzzi Famiglia Frakció pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
cover.png




A kezdetek


Az Abruzzi család története egészen a múlt század elejére nyúlik vissza. Az olaszországi Nápolyból származó Abruzzi testvérek, Vito és Anthony, már fiatalon bekapcsolódtak a bűnözés világába. Kicsi koruktól kezdve megtanulták az olasz maffia hagyományait, és amikor a család emigrált az Egyesült Államokba, átültették azokat Los Santosba. Apjuk Luigi Abruzzi Nápoly legnagyobb maffia vezére, aki fiait arra nevelte egész kicsi koruk óta, hogy egyszer majd Ők veszik át az uralmat a család felett. Ám a két testvérnek más elképzelései voltak, ők nem szerettek volna leragadni az Olasz városban, számukra sokkal vonzóbb volt Amerika, és tudták ,hogy ott túl tudják szárnyalni apjuk "sikereit". A családfő először vonakodott a két fivér elképzelése hallatán, ám később belátta, hogy talán ez lehet a legjobb lépés annak érdekében ,hogy fiai a saját útjukat követve tudjanak hatalomra szert tenni.


A maffiabirodalom építése


Mikor megérkeztek Los Santosba, nincstelenként tengődtek, és próbáltak valami munkát találni annak érdekében, hogy elkezdhessék azt, amihez igazán értenek. Egy család, az Abruzzi Famiglia megalapításához. Éjt napallá téve dolgoztak, és próbáltak kapcsolatokat kialakítani, de az elején mindenki elfordult tőlük. Potom pénzeket kerestek, amelyen nem volt elég ahhoz, hogy megélhessék az álmaikat. Viszont tudták ,hogy van egy ember, aki segíthet nekik, és támogathatja őket abban, hogy a kezdeti nehézségeken átlendülve, véghez vigyék azt, amiért a városba érkeztek. Akkor már évek óta nem tartották a kapcsolatot apjukkal, akit felkerestek ,hogy segítsen nekik. Luigi vonakodott, hisz tudta, hogy ahhoz, hogy elérd amit akarsz, küzdened kell, foggal körömmel. Elején elutasító volt velük, ecsetelte nekik ,hogy térjenek vissza Nápolyba, és vegyenek részt a család ügyleteiben. Míg a fiatalabb testvér, Vito komoly dilemmába esett, addig Anthony tudta, hogy megtudják csinálni, és győzködte apját. Érvjei komolyak, és céltudatosak voltak, minden részletet kidolgozva mesélt apjának arról ,hogy miként akarnak nagyhatalommá fejlődni. Felvázolta, hogy jelenleg kinéztek egy szórakozóhelyet amelyet megvennének, és itt szeretnék a kapcsolataikat kiépíteni, továbbá elmondta, hogy mikor a dokkoknál dolgozott, megismert egy férfit, aki felajánlott egy raktárat nekik, ahol tudják tárolni az árucikkeiket.

Az apa tudta, hogy Anthony hajthatatlan, és tetszett neki a hozzáállása. Biztosította őket, hogy anyagilag támogatja a projektet, míg be nem indul, és a pénzt nem kell visszafizetniük. Luigi, aki Nápolyban fegyverkereskedelemmel és drogkereskedelemmel foglalkozott leginkább, rendelkezett rengeteg kontaktal a világ minden pontján. Jobbkezének kiadta, hogy egy repülővel menjenek el Los Santosba, és porcelán hitszobrokba rejtett narkotikumokat csempésszenek a géppel a fiainak, akik eltudták kezdeni a drogterítését az országba. A fivérek, amint megérkezett az áru, lecsaptak a felajánlott raktárra, és ott tárolták az anyagot, majd intézték a terítését. Vito már otthon Olaszországban is küzdött drogproblémákkal, amelyek ekkor ismét előjöttek nála.


Az éjszakai klub megalapítása


Miközben a testvérek egyre több hatalmat és pénzt szereztek a városban belefolytak az éjszakai élet világába is. Megvásároltak egy exkluzív klubot a belvárosban, amit "La Serata" névre kereszteltek. A klub a város legelegánsabb szórakozóhelyei közt volt számontartva, ahol a hírességek és a gazdagok gyűltek össze. A fivérek tudták ,hogy itt megforduló emberek potenciális vevők lehetnek az általuk készített drogokra. Hamar felvettek embereket, akiknek az volt a dolga, hogy a bulikba érkező gyanútlan embereknek kínálják a drogokat.



Az Abruzzi maffia hatalma


Az Abruzzi család hatalma fokozatosan megnőtt, ahogy az évek múltak. A városi alvilágban rettegett nevekké váltak, és a legveszélyesebb maffiafamíliák egyikeként tartották számon őket. Az Abruzzi testvérek bölcsen használták az erőszakot és az alvilági kapcsolataikat, hogy megvédjék területeiket és üzleti érdekeltségeiket a konkurencia elől.

Sosem próbáltak árban a konkurens illegális szerveztek alá menni, a megszabott áron kínálták a termékeiket, amelyek a minőségről voltak híresek, így tudták ,hogy annak ellenére, hogy nem olcsón dolgoznak, de minőségi munkát adnak ki a kezükből. A befolyásuknak hála, bérgyilkosságokra is keresték őket, hisz gyorsan és precízen dolgoztak.


Belharcok és hatalmi harcok


Bár az Abruzzi család hatalma töretlennek tűnt, a testvérek között is időnként felmerültek nézeteltérések és hatalmi harcok. Az évek során egyre több tag csatlakozott a családhoz, és a testvéreknek ki kellett dolgozniuk a rangsorolást és a vezetői pozíciókat. Néhányan a testvérek közeli bizalmasai közül felbukkantak, mások pedig a szervezet alacsonyabb rangú tagjaiból emelkedtek fel.


A család felépítése a következőképpen néz ki.

famigliatree.jpg




  • Don/Boss : A család vezetője, az összes fontos döntést a Don hozza meg, és a család által megszerzett pénz végső soron hozzá kerül. A boss hatalmát arra használja, hogy elsimítsa a vitás ügyeket és mindenkit engedelmesen tartsa.
  • Consigliere : A családon belül található egy másik, valamelyest legendás pozíció: a consigliere. A consigliere nem része a család hierarchiájának. Feladata tanácsadóként működni, és pártatlanságon alapuló döntéseket hozni, amelyeket a méltányosság és logika, nem pedig személyes érzelmek vagy bosszú irányítanak.
  • Underboss : A boss alatt található az underboss. Az underboss a második legfontosabb vezető, bár az általa gyakorolt hatalom mértéke változó. Néhány underboss vitás ügyeket old meg a boss bevonása nélkül. Másokat pedig felkészítenek arra, hogy átvegyék a boss szerepét, ha az idős vagy veszélyben van, hogy börtönbe kerüljön.
  • Capos : A caposok száma a család általános méretétől függ. Egy capo mintegy egy őrnagyként viselkedik, saját részlegét vezeti a családban. Specifikus tevékenységekkel foglalkozik, amelyeket irányít. A capo területe az általa működtetett illegális üzletek alapján lehet meghatározva. A sikerrel járó capo lényege, hogy pénzt szerezzen. A capo megtart egy részt a működtetett üzleteiből származó bevételből, és a többit továbbadja az underbossnak és a bossnak.
  • Soldiers : a piszkos munkát a katonák végzik el. Egy katona a rendfenntartók között a legalacsonyabb rangot foglalja el. A katonák a család részei, de csekély hatalommal rendelkeznek és viszonylag keveset keresnek. A katonák száma a kapo alatt nagyon változó lehet. Függ a Capo területre gyakorolt hatalmától, és a családban betöltött idejétől is.
  • Associates : Ők akik nem valódi maffiatagok, a család vállalkozásban dolgoznak, de nem tudnak arról, hogy mi folyik a családon belül, leginkább a szórakozóhelyen dolgoznak, és találhatóak meg.



Az Abruzzi család mindig elegánsan jelenik meg. Főleg a Vezetők,a Tanácsadó, és a Caposok.





Az Abruzzi család jelenlegi állapota


A jelen időszakban az Abruzzi család továbbra is a város egyik legbefolyásosabb bűnszervezete. A drogkereskedelem, a fegyverkereskedelem és a bérgyilkosságok szerves részét képezik az üzleti portfóliójuknak. Az "La Serata" továbbra is a legnagyobb éjszakai klubbok közé tartozik a városban, és hatalmas bevételt generál az elit vendégekből és a maffia kapcsolataikból.


Az Abruzzi testvérek tökéletesen felépítették és fenntartják a hatalmi struktúrát a szervezetben. Az egyik testvér, Vito, a fiatal drogfüggő, aki meggondolatlan, hirtelen haragú és indulatos, míg Anthony az erősebb és határozottabb irányító. Az Abruzzi család tagjai hűségesen követik és végrehajtják a testvérek utasításait, és a család ereje és befolyása továbbra is erősödik a városban. Továbbra is szeretnék úgy folytatni, ahogy eddig is tették, maradni a topon, és a befolyásukat növel annyira, amennyire csak lehet.


Így zajlik az Abruzzi család története, akik letették a garast a város alvilágában és szorosan ellenőrzik az illegális üzleteket és az éjszakai klubjukat. Egy veszélyes és befolyásos maffiacsalád





OOC Terveink


A terveink közé tartozik, ahogy a frakció történetünkben is olvasható, hogy egy olyan szervezetet tudjuk létrehozni, és fent tartani amely kitudja magát nőni arra a szintre, hogy a szerveren mindenki ismerje a nevünket.

A tagjainknak kötelező lesz a karaktertörténet, amelyet a fórumra fogunk kihelyezni, így mindenki tisztában lehet azzal ,hogy ki milyen személyiséget is formál meg. Szeretnénk több illegális, és legális szervezettel is kapcsolatba lépni, kooperáció szempontjából. Korábban, aki emlékszik a Sangra Negra nevű bandára illetve az ABN , tudhatja ,hogy rengeteg rp-t csináltunk a frakción belül. Hol illegál jellegűt (rablás) hol pedig csoportosulást egy-egy rendezvényen, ahol újabb embereket próbáltunk bevonni a társaságunkba.



A tagjainknak tisztában kell lenni a szerverszabályzattal, és annak rendje és módja szerint kell viselkednie.

A frakcióhoz csatlakozni nem feltétlen kell, hogy olasz karaktered legyen. Viszont kizárólag új karakterrel tudsz csatlakozni hozzánk, friss CK-val.


Minden új tagnak lesz beavatója RP-je, ahol ismertetjük azzal, mi lesz a feladata, és mik az elvárások felé. Amennyiben ezeket nem sikerül betartani, természetesen szankcionálva lesz, végső esetben pedig kirúgjuk a frakcióból, és ic rp keretein belül le lesz CK-val.


A frakcióba való jelentkezés IC és OOC formában is elérhető (utóbbi a fórumon).







Aktivitás


Mind a két vezető a frakción belül felnőtt, dolgozó ember, akik kikapcsolás és szórakozás gyanánt játszanak. Természetesen amikor időnk engedi intézzük a frakció dolgait, de nem tudjuk mi sem előtérbe helyezni a játékot, és háttérbe szorítani a való életünket. Viszont délutánonként, illetve hétvégente igyekszünk minél több időt rászánni a frakcióra, hogy élménygazdag, és sikeres utat járhassunk be.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
A jelen időszakban az Abruzzi család továbbra is a város egyik legbefolyásosabb bűnszervezete.

A terveink közé tartozik, ahogy a frakció történetünkben is olvasható, hogy egy olyan szervezetet tudjuk létrehozni, és fent tartani amely kitudja magát nőni arra a szintre, hogy a szerveren mindenki ismerje a nevünket.
Szia!
Ezt nem teljesen értem kérlek magyarázd el. Az egyik -feltehetőleg- IC pontban még az egyik legnagyobbak vagytok. Ezzel szemben az OOC résznél azt írjátok, hogy el akarjátok érni a dolgot. Most akkor melyik?

Továbbá ami felvetült bennem... Lehet csak az én heppem, de kiírom magamból. Az ic történetetekre építve ez a család már az egyik legnagyobb bűnszervezet Los Santos városában. Nekem ez olyan érzést kelt, mintha a korábbi karakterek által felhalmozott vagyonotokat szeretnétek átépíteni az új projectbe instant. És így könnyebb egyből sikeresnek lenni. - de tegyük fel,hogy nem erről van szó.

Mégis amennyiben ez az Abruzzi család már LS egyik legsikeresebb szervezett bűnöző csapatát tudhatja magáénak... Milyen fejlődéssel számoltok? Mik a terveitek arra, hogy tovább fejlődjetek? Mert a leírtak alapján már minden tökéletesen működik és minden hibátlan.

Nem látom milyen fejlődés mehetne végbe. Mert ez nem csak a karakterek szempontjából fontos, hanem frakció szinten is.

A pályázatot egyébként szépen összeszedted. Ügyeltél a helyesírásra, és a formázásra is. Jó volt olvasni.

Köszi a választ előre is!
 
Utoljára szerkesztve:

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Gregory barátom! Örömmel láttam ma reggel, hogy pályázatot írtál! Úgy hiszem volt időm megismerni téged. Korrekt és szava hű ember vagy imádtam annó veled egy farkcióban lenni! Nem kérdés, hogy támogatlak téged a terveidben ha kell OOC ha kell IC de ezt te is tudod! Sok sikert barátom, remélem összejön amit szeretnél/szeretnétek! Pacsi✌
 

DavidH

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Antonio Salvatore
A frakcióhoz csatlakozni nem feltétlen kell, hogy olasz karaktered legyen. Viszont kizárólag új karakterrel tudsz csatlakozni hozzánk, friss CK-val.
[…]

A frakcióba való jelentkezés IC és OOC formában is elérhető (utóbbi a fórumon)

Sziasztok, nekem a fentebb lévő dolgokkal lenne egy-két kérdésem. Írtátok, hogy nem feltétlen kell olasznak lenni a belépéshez, ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy egy nem olasz karakternek milyen előrelépési lehetőségei vannak a frakcióban?

A második kérdésem, pedig a tagfelvétellel kapcsolatos. Írtad, hogy fórumon is lehet jelentkezni, ennek mi lenne a módja?

Ui:
Ez csak egy igazán kicsi dolog, de a Capo olaszul egyes számban azt jelenti, hogy főnök, na most így a “Caposok”, pedig azt jelenti, hogy Capokok.

Maga a pályázat szerintem jól összeszedett, nekem tetszik, habár én egyébként is nagyon szeretem az olasz stílusú maffiákat.
 

szabadosev

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Theodore Knoxville
Sziasztok! Mint Alleader írok ide, @Veysel nevében (is).

Először neked szeretnék reagálni a kérdéseidre @Demzsi

Ezt nem teljesen értem kérlek magyarázd el. Az egyik -feltehetőleg- IC pontban még az egyik legnagyobbak vagytok. Ezzel szemben az OOC résznél azt írjátok, hogy el akarjátok érni a dolgot. Most akkor melyik?

Én voltam aki írta a pályázatot, szóval az én saram ,hogy ilyen összeférhetetlenség került bele. Többszöri átolvasás után sem keltette fel a figyelmem. (Habár nem csodálom, hisz 18 órája fent voltam mikor neki estem az írásnak.) Az elképzelésem úgy volt ,hogy jelenleg az egyik legnagyobbak között tartanak minket számon, és azt szeretnénk elérni, hogy mi legyünk a legnagyobbak.
Továbbá ami felvetült bennem... Lehet csak az én heppem, de kiírom magamból. Az ic történetetekre építve ez a család már az egyik legnagyobb bűnszervezet Los Santos városában. Nekem ez olyan érzést kelt, mintha a korábbi karakterek által felhalmozott vagyonotokat szeretnétek átépíteni az új projectbe instant. És így könnyebb egyből sikeresnek lenni. - de tegyük fel,hogy nem erről van szó.

Erre csak annyit tudok neked mondani, a saját nevemben (de szerintem minden tagunk nevében beszélhetek) ,hogy nyugodt szívvel bocsájtom tudomásodra a vagyonomat. Aki ismeri @Veysel -t az tudja, hogy minden frakcióját a nulláról építette fel. Mikor együtt létrehoztuk a néhai Sanga Negrat, ott is konkrétan nulla vagyonunk volt, és alázatos hetek/hónapok munkája volt az, amit akkor elért a frakciónk. Nem az a célunk ,amit feltételeztél, mert kis túlzással nem lenne mit beletenni vagyon néven.

Mégis amennyiben ez az Abruzzi család már LS egyik legsikeresebb szervezett bűnöző csapatát tudhatja magáénak... Milyen fejlődéssel számoltok? Mik a terveitek arra, hogy tovább fejlődjetek? Mert a leírtak alapján már minden tökéletesen működik és minden hibátlan.

A fejlődés pont egy olyan dolog véleményem szerint mint a tanulás. Sosem érsz a végére, mindig van hová fejlődni/tanulni. Szeretnénk elérni azt, hogy a konkurens frakciók érezzék azt, hogy amit képviselünk, az nagyobb mint amivel megtudnak birkózni. Nem az egyik legsikeresebb szervezett bűnözői csapat akarunk lenni, hanem A legsikeresebb bűnözői csapat.

Természetesen örömmel fogadtuk a kérdéseidet, valamint a kedves szavakat is. Örülök ,hogy összességében tetszett az irományom. És bízom benne, hogy valamennyi kérdésedre tudtam kielégítő választ adni. Ha nem, akkor jelezd, és megpróbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni neked!
De csak később tudok reagálni, mert jelenleg is dolgozom.
 
Utoljára szerkesztve:

szabadosev

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Theodore Knoxville
Sziasztok, nekem a fentebb lévő dolgokkal lenne egy-két kérdésem. Írtátok, hogy nem feltétlen kell olasznak lenni a belépéshez, ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy egy nem olasz karakternek milyen előrelépési lehetőségei vannak a frakcióban?

Szia @DavidH !
Igen, ezen a kötelező olasznak lenni vagy sem kérdésen sokat gondolkoztunk, és beszélgettünk. Végül arra jutottunk, hogy gyakorlatilag elkerülhetetlen lenne az, hogy egyéb nemzetiségű embereket foglalkoztasson a frakció. Több iromány/film/sorozatból szerzett információ miatt döntöttünk úgy, hogy nem kötelező az Olasz nemzetiség. A család vezetőköre nyilván Olasz származású karakter lesz, és ez kőbe is van vésve. Ebből kifolyólag, egy más nemzetiségű tag vezetői szerepet nem fognak kapni a maffián belül. Természetesen ugyan úgy a "család" részét képzik, viszont döntés jogot, és hatalmat nem adunk a kezükbe.
A második kérdésem, pedig a tagfelvétellel kapcsolatos. Írtad, hogy fórumon is lehet jelentkezni, ennek mi lenne a módja?

Mint a frakció történetben is szerepel, a család rendelkezik egy klubbal. A fórumra kifogunk tenni állás hírdetéseket, amelyekre lehet beküldeni majd jelentkezést. Pofon egyszerű, IC dolgok, néhány OOC kérdéssel vegyítve. Ha sikeresnek véljük a jelentkezést, akkor megfogjuk invitálni az egyént egy IC interjúra, ahol felvázoljuk neki az elképzeléseinket, és azt is ,hogy mit tudunk szolgálatáért cserébe nyújtani. A sötét oldalába akkor vonjuk majd be az illetőt, ha kellően megvagyunk elégedve az IC és OOC mutatott hozzáállásával.
Ez csak egy igazán kicsi dolog, de a Capo olaszul egyes számban azt jelenti, hogy főnök, na most így a “Caposok”, pedig azt jelenti, hogy Capokok.

Nézd el nekem, bevallom őszintén ennyire mélyen nem merültem el a dologba, viszont amint megjelenik @Veysel javítjuk a hibát. :)

Maga a pályázat szerintem jól összeszedett, nekem tetszik, habár én egyébként is nagyon szeretem az olasz stílusú maffiákat.

Köszi szépen a kedves szavakat, nagyra értékeljük!
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Tàmogatom szépen megírt frakció pályàzat, egy kèt apróbb hibát kivéve de szerintem ez nem eget rengető. Számomra külön plusz, hogy végre egy olyan pàlyázat ami nem csak ctrl+c ctrl+v és van benne potenciàl és nem egy 20. autós banda .
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Veysel,

Köszönöm, hogy időt és energiát fektettél a pályázat megírásába. A benyújtott pályázat elfogadásra került. Várlak holnap este egy TS megbeszélésre [időpontot egyeztessünk DC-n], ahol megbeszéljük az elképzeléseidet és az én észrevételeimet.

Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó