ABN Frakció pályázat .

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
yJGBUVo.jpg
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Korábban voltam tagja az ABN-nek és ez a pályázat egyáltalán nem hasonlít már arra az arcra, amilyen volt ez korábban.
Említetted a pályázatban, hogy ha van bármilyen kérdés, akkor ezt nyugodtan tegyük fel és erre szívesen is válaszolsz. Hadd engedjem meg magamnak a kérdést, mert egy részlet számomra hagy némi kivetni valót.

Az, hogy emberhússal foglalkozik ez a bizonyos cég, az mennyire publikus a civil lakosságnak, illetve a hatóságnak? Ez csak valamiféle vicc lenne benne, vagy teljes mértékben komolyan vehető a kannibalizmus, amelyet említettél a pályázaton belül?

Ha valóban így van, akkor hogyan képzeled el azt, hogy ez működőképes elképzelés lesz?
 

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
Szia Krekor! Ahogy mondtad voltál a frakcióban és még Leadert is adtam neked mikor ott hagytam a szervert, nos a kérdésedre  válasz a következő, emberek eltűnése akik konkurencia a számunkra azokat  valamilyen módon eltuntetjuk az csak egy kisebb szó vicc volt ami a leírásbsn van.szo sincs kanibalizmusrol. Remélem kielégítő választ tudtam adni neked. Sry telo
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó