Ablak sötítése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jordan Lawrence

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jordan Lawrence «

Ötleted leírása

» Lehetne néhány autón, esetleg az összesre, több pénzért végső esetben pp-ért, egész sötítést rakni az autóra, hogy az első szélvédőt is sötétítse, elég jól nézne ki némelyik autón, és pár játékost, vagy bandát jobban rejtené, RP szempontjából is jobb lenne, de ez csak az én véleménye. Én csak dizájn szempontjából szeretném, ha be kerülne. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Véleményem szerint ez GTA-n belül sem megoldható. De akik jobban benne vannak a dologban, majd megmondják a tutit.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
A playereket takarja a maszk, a bandáknak (már ha az utcai bandákról van szó) meg nem kenyerük rejteni magukat. A maffiákat meg alapvetően nem ismerik fel, legalábbis ez lenne a normális, szóval nem értem. - Dizájn szempontjából meg fölöslegesnek tartom.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Üdv. Megoldható. De, ha egy fekete pacát akarsz látni az autódon akkor nagyon rossz helyen keresel sajnos. Undorító ahogy kinéz, hogy elől is az.. Elég így ahogy most van személyes véleményem szerint. Dizájn része is undorító.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:1,031
az Elegy San-Shin van alapból,és belső nézetből valami förtelmes. Amúgy is az első ablak sötétítést, még IRL is büntetik
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Tekintek el most attól, hogy XY törvények hol/hogy vannak. De egy fekete paca az egész, mintha paint-ben firkantanek oda egy fekete sablont.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Jó, akkor ha full fekete lesz a kocsi, akkor a képernyőn is legyen effekt, hogy ne láss ki rajta.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó