A bőség zavarában - beszélgető topic.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kriftós.

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Gustavo Guadarrama
17 embernek csak van annyi ideje összesen, hogy ki tudjon tenni heti 1 élményképet, nem? De.
17 emberből 10 dolgozik, dolga van, többi nyaral, vagy pihen picit ami mindenkinek kijár mert ez egy játék és ne legyen senkiben megfelelési kényszer. És lehet, hogy abból a 17 emberből csak 4-5 ember tud szerkeszteni képeket. Én életembe nem szerkesztettem és nem is szeretnék mert számomra nem erről szól az egész. Te se meg én se tudhatom, hogy a többi embernek mennyi ideje van erre.
Na de én nem fogom a perceimet elbaszni ilyenekre, leírtam a véleményem. De a korábbi tapasztalataimból egy vezetőségi tagnak sajnos sose sikerült megmondani a véleményem mert mindig nekik van igazuk és nem látják be.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,516
-
Elég sokan dolgoznak, köztük a vezetőségi tagok is, adminok is, AS-ek, stb. Ettől függetlenül mindenki kiveszi a részét a szerver életéből, ugyanúgy. Ha heti 1 kép nehezére esik egy frakciónak, akkor ez már az adott frakción és tagjain múlik. Feltételekkel üzemelnek, amit mindenki elfogadott. A játékosok pedig sokszor a fórumon tájékozódnak és élvezik az élményképeket böngészni. Elvégre egy közösségről beszélünk.
 

Kriftós.

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Gustavo Guadarrama
Elég sokan dolgoznak, köztük a vezetőségi tagok is, adminok is, AS-ek, stb. Ettől függetlenül mindenki kiveszi a részét a szerver életéből, ugyanúgy. Ha heti 1 kép nehezére esik egy frakciónak, akkor ez már az adott frakción és tagjain múlik. Feltételekkel üzemelnek, amit mindenki elfogadott. A játékosok pedig sokszor a fórumon tájékozódnak és élvezik az élményképeket böngészni. Elvégre egy közösségről beszélünk.
Okké, megértem a te álláspontodat is, de te is picit értsd meg az enyémet is. Igyekszik a fraki kirakni heti 1 képet, de ha 1 hét kimarad ne legyen probléma, köszönöm, kiszálltam.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Amúgy visszatérve az eredeti témára a fegyverek azért is szaporodtak el sima civileknél is, mert néha mondjuk vesz 1-1 fegyvert, de igazából nem igazán használja semmire. Szóval az ott porosodik nála, féltve őrzi és gyűjtöget vagy inkább nem is vesz egyet sem, mert minek? A frakik meg legyártják maguknak. Szóval a fegyver kereskedelmet engedjük el.

Bár itt megjegyezném imádtam azokat az RP-ket annó(Sandy reptér 1970), amikor azt hiszem Krekor adminként eljátszott egy úriembert és éjszaka kamionnal hozta a megrendelt fegyvereket, mi meg pakoltuk át a fegyvereket a kocsiba közben biztosítottuk a terepet, kár hogy nem az a lehetőség lett tovább fejlesztve több interakció és RPt szűlt volna az a lehetőség mint a jelenlegi rendszer. Sad.

A drogokra meg annyi, hogy szerintem nagyobb kereslet lenne rá ha nem lenne függő tőle valaki. A vizuális effektek végre megvannak aminek nagyon örülök. Szerintem rendszeresen vennék az emberek, ha nem lenne a mellékhatása, amúgy is egy játék ez. És aki függőt Rpzik az függőt fog a script nélkül is Rpzni.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Lenne itt egy kérdés.
A mariska tudom, mennyiért fut.
Na de a többi átlagosan mennyiért menne egy player-player eladáskor?
Mert az a gond, hogy még mindig ordít , mennyire pénzorientált egy csomó ember.
Nem fogok pl bélyeget venni, ha valaki kitalálja nekem, hogy 10k/stamp.
Felejtős, még úgy ,hogy van alapbevételem, úgy sem adnék érte annyit.
Akkor ha mondjuk az lsd példa érvényes, nem is akarnám tudni, mennyiért adnának nagyobb mennyiségű methet, vagy hernyót :)

A függőség a kisebb gond, de fenntartható függőség kell ide.
A rendszeres vásárlás nem jobban megéri, mint rendszertelenül csak egy kussoló ncpnek dobálni only a pénzt nézve ?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó