18th El Burro Heights Toros Locos

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ghost

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Daniel Berganza
18th El Burro Heights Toros Locos
R.jpg
A 18th Street Gang, más néven "Barrio 18", a nyugati félteke egyik legnagyobb ifjúsági bandája. Mint ismertebb riválisa, a Mara Salvatrucha (MS13), a Barrio 18 sejtjei Közép-Amerikától Kanadáig működnek, és sokkal nagyobb jelenléttel rendelkezik, mint az MS13 az Egyesült Államokban.
Eredetileg a csoport számos sejtje, az úgynevezett "klikkek" a mexikói bevándorlók kizárólagos tartománya volt Dél-Kaliforniában, és olyan környékeket uralt, mint a MacArthur Park Los Angeles központjának Koreatown részén.

OIP (1).jpg



Ahogy azonban más latino nemzetiségek is csatlakoztak a bevándorló népességhez, a Barrio 18 különböző háttérrel rendelkező tagokat kezdett toborozni, ez a fejlődés megkönnyítette a csoport más nemzetekbe való elterjedését, különösen Közép-Amerikában.



Az amerikai bűnüldöző szervek erőfeszítései a banda növekedésének lassítására nem bizonyultak hatékonynak. Az 1990-es évek végén a Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) munkacsoportja a helyi bűnüldöző szervekkel együtt leváltotta a Barrio 18 legfontosabb vezetőit. Ez azonban nem annyira hátráltatta a bandát, mint inkább egy másik bázist adott nekik, ahonnan működhetnek és új tagokat toborozhatnak: szövetségi börtönöket.


Az új politikát agresszíven alkalmazták a kaliforniai bandákra, ahol a Barrio 18 tagjai közül sokan nem voltak amerikai állampolgárok. A deportálások a Barrio 18 tagjainak hirtelen beáramlásához vezettek Közép-Amerikában és Mexikóban. Ennek eredményeként egyesek azzal érvelnek, hogy az Egyesült Államok politikája segítette a Barrio 18 nemzetközi terjedését.

A közép-amerikai kormányoknak a bandatevékenység növekedésére adott válasza is nagyrészt kontraproduktívnak bizonyult. A 90-es évek végén, El Salvadortól kezdve, a kormányok szigorúbb törvényeket kezdtek elfogadni, amelyek kriminalizálták a puszta "társulást" a bandákkal. Ezek az úgynevezett "mano dura" vagy "vasököl" politikák csak ösztönözték a bandák növekedését azáltal, hogy sok tagot a börtönbe koncentráltak, és arra kényszerítették őket, hogy szervezzék át és csoportosítsák át őket. Közép-Amerikában a gyenge rendőri erők által zsaroló ütőknek és emberrabló bandáknak és a viszonylag nyitott bűnözői környezetnek kialakított teret részben a Barrio 18 és az MS13 töltötte be a 2000-es években.

Kívülről a kisstílű kábítószer-kereskedelem felé ágaztak. Emellett kifinomultabb módon kezdtek működni, kisvállalkozásokon, például autómosókon keresztül mossák tisztára a pénzt, és megpróbálták ellenőrizni a közösségi és helyi nem kormányzati szervezeteket annak érdekében, hogy befolyásolják a politikát helyi szinten, majd később nemzeti szinten.








OIP (2).jpg


Toros Locos 18 a Barrio 18 egy kisebb klikkje ként alakult meg El Burro Heightsen ahogy növekedett a bevándorlás Los Santosba úgy növekedett a létszámuk és a hírnevük is. Kezdettben a tagok El Burro Heightsen való uralmukat akarták a megszilárdítani a helyi boltok megfenyegetésével és védelmi pénzek szedésével.

Ezután jöttek a prostitúció és a drogok terítése. Többen próbáltak az üzletükre lecsapni nem sok sikerrel. A Toros Locos 18 banda tagok a heves vérmérsékletükről és a brutális beavatásukról híresek.

Igy megfelelő pénzt és erőt gyűjtőt a banda, hogy tisztelet övezze a többi Barrio 18 klikk körében.









Toros Locos 18 hierarchy :




  • Cara local: Nem tag, hanem csak próbálja bangelni a szettet valószínűleg még most jött az álamokba próbál beilleszkedni
  • Member: Már beavatott tag már egy pár honapja a banda részét képezi
  • Young Toro: Több éve már a banda részét képezi ö alá tartoznak a Memberek és ők is avatják be az új Membereket.
  • Old Toro: Ők élvezik a legnagyobb tiszteletet a Jeffe után a platzon. Közvetlenül csak a Jeffe irányába tartoznak elszámolással ők intézik a pénzek elosztását és drogok terítésének a koordinálását.
  • Jeffe: Döntenek a teljes banda irányításáról az új tagok bevétele ellőt ők döntenek a beszámolok alapján, hogy érdemes-e bevenni. Ők rendelik el a gyilkosságokat. Vezetik és irányítják a banda életét. Mindig ketten töltik be ezt pozíciót.


unknown.png





OOC rész: Balázs vagyok, 22 éves és jelenleg Katonaként dolgozom. Roleplay-t körülbelül 4 éve játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Szeretnék egy minőségi és igényes latin-amerikai bandát bemutatni a szerveren, amennyiben megkapom a lehetőséget a srácokkal.

Többször voltunk már illegális banda tagja rp szervereken mindig latin-amerikai bandást rpztünk. Leader eddig egyszer voltam, de azt is sikernek könyveltük el mert majdnem 1 évig működőt a banda elég nagy létszámmal és akkor is azért lett félbe szakítva mert az aktuális szerver már nem voltak játékosok. Ezért szeretnék egy minőségi és igényes latin-amerikai bandát bemutatni a szerveren, amennyiben megkapom a lehetőséget a srácokkal.

Csaba vagyok 22 éves. Jelenleg külföldön (Írországba) dolgozom autószerelőként. Magát a RolePlay-t 8 éve kezdtem 2014-be SA-MP-on, de úgy igazán 5-6 éve kisebb- nagyobb kihagyásokkal. Az RP-s pályafutásom alatt legális frakcióba autószerelő voltam, de főképp illegális frakcióba azon belül is 3-4 éve latin bandába bandatagként RP-em.



A többi tagunk még szervezés alatt van, de szerintem már ennyien is be tudnánk indítani a bandát és pár napon belül csatlakoznának még az ismerősök és persze azok szerver játékosok akik csatlakozni szeretnének örömmel várjuk a jelentkezésüket.
Tevékenységeink:

  • Drog és Fegyver kereskedés
  • Folyamatos és változatos banda rp
  • Prostitúció
  • Lopott Autókkal való kereskedés
  • Védelmi pénz szedés
  • Zsarolás




Terveink: A legnagyobb célunk leginkább, összehozni egy nagy és összetartó közösséget. Tervünk egyszerű, bandázni, fejlődni, és ami egy nagyobb kitűzés elismerést nyerni. Tagok keresését igyekszünk ic megoldani, ha esetleg megkapnánk lehetőséget. Kezdőket is szívesen várjuk.
 
Utoljára szerkesztve:

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:313
-
Szia @Ghost
A pályázatod meggyőző, látszik rajta, hogy sok kutatómunka van mögötte. Referencia híján olvastam volna pár szót arról, hogy eddig milyen projecteket tudhatsz magad mögött, ezzel bemutatva magad a szerver közösségnek. Pozitívum lenne az is, ha magad mellett bemutatnád társaidat is, akikkel szeretnéd elkezdeni. A koncepció jó, megfelelően illeszkedne a jelenlegi bandák környezetébe.
 

Ghost

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Daniel Berganza
Helló köszönöm az építő jellegű kritikát, amint gép közelben leszek kiegeszitjük a meglátásodal.
Szia @Ghost
A pályázatod meggyőző, látszik rajta, hogy sok kutatómunka van mögötte. Referencia híján olvastam volna pár szót arról, hogy eddig milyen projecteket tudhatsz magad mögött, ezzel bemutatva magad a szerver közösségnek. Pozitívum lenne az is, ha magad mellett bemutatnád társaidat is, akikkel szeretnéd elkezdeni. A koncepció jó, megfelelően illeszkedne a jelenlegi bandák környezetébe.

Helló köszönöm az építő jellegű kritikát, amint gép közelben leszek kiegeszitjük a meglátásodal.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Hali, nagyon tetszik maga a pályázat szép és ígényes. Egyetlen egy negatívat tudok felhozni. Vespucci script szerint maffia terület, és nem azért van vele bajom mert az éppen a miénk. Azzal van a probléma, hogy azt bárki is fogja birtokolni maffia terület marad, ez egyik maffiának sem fog tetszeni, hogy oda jöttök a területükre és tiétek Vespucci. Ez meglátásom szerint csak a konfliktust fogja okozni. Ez az én meglátásom természetesen lehet, hogy tévedek! Sok sikert kívánok!
 

Ghost

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Daniel Berganza
Hali, nagyon tetszik maga a pályázat szép és ígényes. Egyetlen egy negatívat tudok felhozni. Vespucci script szerint maffia terület, és nem azért van vele bajom mert az éppen a miénk. Azzal van a probléma, hogy azt bárki is fogja birtokolni maffia terület marad, ez egyik maffiának sem fog tetszeni, hogy oda jöttök a területükre és tiétek Vespucci. Ez meglátásom szerint csak a konfliktust fogja okozni. Ez az én meglátásom természetesen lehet, hogy tévedek! Sok sikert kívánok!
Helló írtam privát üzenetet hátha tudunk valami ultimátumot beszélni. 😁
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Hali, nagyon tetszik maga a pályázat szép és ígényes. Egyetlen egy negatívat tudok felhozni. Vespucci script szerint maffia terület, és nem azért van vele bajom mert az éppen a miénk. Azzal van a probléma, hogy azt bárki is fogja birtokolni maffia terület marad, ez egyik maffiának sem fog tetszeni, hogy oda jöttök a területükre és tiétek Vespucci. Ez meglátásom szerint csak a konfliktust fogja okozni. Ez az én meglátásom természetesen lehet, hogy tévedek! Sok sikert kívánok!
BCP is ott volt, azzal sem volt semmi probléma. Goma St/Bay City Avenue környéke mindig is putri volt, sokkal inkább utcai banda terület, mintsem maffia érdekeltség. A script csak egy dolog. Nem látom, hol a probléma. Személyes vélemény
 

Ghost

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Daniel Berganza
Szerkesztettem, nyugi @Rikol2000 meg beszéltük ezt a történetet és inkább elköltözünk és igy senkinek se rondítunk bele a megszokót rpjébe.
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
Nekem nyóc hogy hol lesztek. Szerintem egy maffiának is pofásabb RPje lenne, ha a bandákon folyatná át a drogját. Hajrá, sok sikert, a rendszeradót meg majd fizessük a Bustának, mert GN-be akarok egy pacek lebujt. TÁMOGATOM
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Nagyon tudom támogatni! Tudtommal nincs spanyol ajkú banda jelenleg, pedig nagy potenciál van benne. A pályázatod összeszedett, látszik hogy dolgoztál vele, csak így tovább!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó