10F Tuning hibák.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LAC!

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:748
Sean Maverick

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Hiba megnevezése

» 10F Tuningelem hibák «


Hiba bővebb leírása

» A legutolsó altv update óta megváltozott az autómon lévő tuningok kinézete. Valamiért ilyen "koszos" azaz a forged elemek kerültek az autóra. Tuningműhelyben is ezt jelzi.
Mondom biztos csak rosszul emlékszem, és ilyen volt mikor megvettem. De mikor rá akartam venni, akkor a rendszer nem engedte, mivel hogy az a bizonyos elem már rajta van.
«


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «

 

LAC!

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:748
Sean Maverick
@Bishop-al teszteltük tegnap. Levettük róla az említett tuningokat, majd a sima tuningokat szereltük fel rá, de akkor is a forged tuningok kerültek rá.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:614
Esteban Velasco
Nagyon sok autó bugol ami az ALT.V részlege nem a szerverré, 2-3 kocsim is van ami full máshogy néz ki 😅 várunk aztán reméljük megjavulnak.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:341
-
Üdv. Attól, hogy nem foglalkozok az autókkal ezt az autót már átnéztem Alt:V update előtt/óta is.
Ez konkrét azóta ilyen amióta bent van a OneRP-n a 10F. Ez egy Alt:V által nem támogatott tuning miatt van. Online-ban működik persze, de itt még egy ideig nem fog mert itt más a tuning rész már ezeknél(ennél) az autónál.
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:661
-
Üdv. Attól, hogy nem foglalkozok az autókkal ezt az autót már átnéztem Alt:V update előtt/óta is.
Ez konkrét azóta ilyen amióta bent van a OneRP-n a 10F. Ez egy Alt:V által nem támogatott tuning miatt van. Online-ban működik persze, de itt még egy ideig nem fog mert itt más a tuning rész már ezeknél(ennél) az autónál.
Fake info. Mikor bejött, vettem egyet. Semmi probléma nem volt a tuningolásával.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:341
-
Fake info. Mikor bejött, vettem egyet. Semmi probléma nem volt a tuningolásával.
Bruh. Elég csak megnézni az Alt:V Discordját, nekem régebben IS volt vele baj. Plusz régebben más is látta nem csak én, de nem nyitottunk róla semmit. ._. "Fake info" De mindegy, majd az Alt:V kijavítja. :DD
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:341
-
Grafikai modok is (egy update-el ezelőttiek) is elősegítik a "bug"ot. Szóval erre is figyeljenek azok akik ezt használják. (Tesztelve lett Grafikai moddal/nélkül is)
 

LAC!

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:748
Sean Maverick
Grafikai modok is (egy update-el ezelőttiek) is elősegítik a "bug"ot. Szóval erre is figyeljenek azok akik ezt használják. (Tesztelve lett Grafikai moddal/nélkül is)
Alapból a tuninglista sem jó. Mindenre Carbonost ír. Holott egy szem carbon nincs az autón.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,840
Silay Denzel
Ezekkel sajnos továbbra sem tudok mit kezdeni, az alt:V hatásköre. Amit az alt:V szerver eltárol adatok, abból tud a scriptem csak dolgozni. Jelentve van feléjük egy jó pár kocsi bug, de hát nem kapkodják el..
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó