1 hónapos illegál "eltiltás" megszűntetése FK buktatás esetén

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

westmode

Újonc
Játékos
Üzenetek:15

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Trey Rhodes «

Ötleted leírása

» FK Buktatás alatt CKzott tagokra ne legyen érvényes az 1 hónap. Elég feleslegesnek tartom azt, hogy egy olyan esetben, mint a fent említett, 1 hónapra eltiltást kapjanak az FK Buktatás során elkapott emberek, azért ne tudják azt csinálni, amihez kedvük van, mert van ez a szabály. Ugyanis egy Buktatásnál esély sincs arra, hogy megúszd az életfogytot, bármilyen FearRP-t is tol az ember. Ezzel a szabályponttal csak azt érik el, hogy tizen x embernek teljesen elvegyék a kedvét a szervertől, holott most sem mondható jónak az átlag playerszám és nem hinném, hogy a szervernek jót tesz az, hogy tíz tizentöt fős társaságok hagyják itt a szervert... Legalábbis magamból kiindulva én egy hónapig biztosan nem fogok aktívan játszani és ez még elmondható jópár táraamról is. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Nincs «



 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Valóban elég kegyetlen az a egy hónap egy kicsit. Főleg ha valakiket úgy buktatnak le, hogy normálisan RP-zték végig a helyzetet. Plusz vannak olyan emberek akik inkább az illegál oldalon tudnak "érvényesülni" vagy ott érzik magukat inkább motiváltabbnak az RP-re. Tudom támogatni a törlését vagy esetleg valami módosítását.

Edit: Mondjuk bele gondolva.. egy kari váltás után folytathatják ott ahol akarják, akár kapcsolatokat is gyorsabban építve mert hát " ismerem océ". Valjuk be ez azért megtörténhet.
Attól független tudom támogatni továbbra is csak valami szabályt hoznék rá, hogy ne tudják folytatni ott ahol "kiestek".
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó