👨‍🔧 Mechanic Center 👩‍🔧

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Döme

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Nate D Xaiver
1670446320274.png

Frakció "rövid" története

Mechanic Center-t Robert Laroi,Lisa Laroi férje alapította meg 1985-ben kevés tőkével,így kevésbé jó eszközökkel. Pár évre rá már az akkori közép kategóriás eszközökre váltotta a régieket.
1990-re sikerült a műhelyet magasabbra és 1-ről 3-boxosra alakítani.Ezáltal már Traktorok,Kamionok és buszok szerelését is vállalták. Ekkorra már a város legnagyobb és a legprecízebb szerelőtelepe volt.
Az alakítások után a cég több pénzt tudott zsebre rakni így már lehetősége lett tovább terjeszkedni.Tárgyalt a szomszéd telek tulajával pár hétig mire egy elfogadható árban megegyeztek.

De sajnos a telek tulaja balesetet szenvedett miben pár nap múlva,elhunyt.És az örökös gyereknek más tervei voltak a telekel így nem tudod vele kiegyezni.
Körülbelül fél év múlva egy nagy és nagyon jó árban lévő telket talált,melyre egy új telep megépítése tökéletes volt.Annyira jó áron szerezte meg,hogy készpénzből kit tudta
fizetni.2 hét múlva már a nevén volt a telek.Mivel a banktól hitelt nem szeretett volna felvenni első sorban így egy pályázatot nyújtott be.Pár hónap múlva jött neki egy levél melyben az állt:
"Tisztelt Robert Laroi! Örömmel értesítjük,hogy pályázatát elfogadtuk,de nem tudják az egész összeget oda adni.,,Így csak az igényelt összeg 70%-t kapta meg.Tehát hitelt kellett felvennie a banktól.

Megbeszélte a földmérnökkel az időpontot majd miután végeztek és meglett a tervrajz.1993.07.19. megkezdődtek az építkezések.Mind eddig ugyanúgy folytatottak a munkálatok a másik telepen.
Másfél év alatt sikeresen és balesetmentesen elkészült az új telephely.1 hónap alatt berendezkedtek és megvették az új eszközöket.Rendezkedések után megnyitotta kapuit 1995.01.20.Nyitás után rögtön belefogtak a munkálatokba
mivel ez egy nagy költség vetés volt.A bevételtől nem kellett félni,mivel a telep a nagyvárosban volt.Ahogy teltek a hónapok a hitelt is kitudták fizetni.Mivel még minőségibb munkát szerettek volna folytatni, a magas minőségű alkatrészekre váltottak.
2000-re sikerült egy horgos és egy platós vontatóval felszerelkezni.2002-ben Robert-nek megszületett második gyermeke és első fia,Nate. Nate születésétől fogva az autók szerelésére volt "nevelve".Nate 8. életévét töltötte mikor szülei, Robert és Lisa
egy találkozóról hazajövet halálos balesetet szenvedtek. Nate és nővére nagyon össze dőltek és a vállalkozásnak is egy kiesebb lejtő jött.Mivel apja halála előtt látta már benne a tehetséget így ő örökölte a nagy telepet.A másikat a már fiatal felnőtt nővére.
Míg Nate nem töltötte be a 18-at addig a nagy telepet is Nővére kezelte Nate segítségével. Nate 18 évesen jött először Amerikába,de akkor még Kanadába ment.20 éves korára már Los Santosban volt az itteni autók felépítését megtanulni.Ez időre újra nővérére,Nevaeh-ra bízta a telepet.
Mikor már biztosan érezte magát az autókkal,visszament a nővéréhez és 70% tulajdon jogot adott neki a cégből először majd később azt a maradék 30%-ot elcserélte a kis telepre. Így azt bezárta majd eladta.
Tudta,hogy Los Santosban nagyobb lehetőségekkel tudna élni és,hogy könnyebben felépíthető egy komoly és sikeres cég.Így újra vissza ment és beadta az önkormányzatnak a cég alapítás és az építészeti kérelmet.


Szervezet felépítése
ragsor (2).png

Probationary Mechanic: Minden tag ezzel a ranggal kezd.Nincsen autókhoz/vontatókhoz kulcsuk.
Mechanic: Ehez a ranghoz minimum 10 eltöltött szorgalmas nap kell.Már a furgonhoz van kulcsa.
Advanced Mechanic: Ehez a ranghoz minimum 2 megfelelő munkával rendelkező hét kell.Itt már a vontatókhoz is van kulcsa.
Professional Mechanic: Itt a minimum 2 hét és a megfelelő munka.Targoncához is kap kulcsot.
Veteran Mechanic: Ez a rang a farakcióban eltöltött 2 hónap után és percíz alapos munka után kapható.Neki már mindenhez van kulcsa.
Mechanic Manager: Ez kinevezés alapján történik.Már valamennyi Leaderi joggal rendelkezik.Fő dolga,hogy újoncok szerzése és betanítása.

Workshop Coordinator: Ez is kinevezés alapján történik.Ha az Owner nem ér rá akkor őt helyettesíti .Körülbelül Owner jogokkal rendelkezik,de nem mindent ő intéz.
Workshop Owner: Biztosítások rendezése,telephely karbantartása,alkatrészek rendelése.
Suspended: Szabadságon vagy inaktivitáson lévő tag.Ha vissza térnek a régi kerékvágásba,rangjuk megmarad.








Szükséges felszerelések

ruha.png-Mechanic Central logóval rendelkező póló és kabát, női-férfi
-Női-férfi láthatósági mellény
-1 db emelő
-1 db fogó
-1 db testlámpa(áramszünet esetén)
-1 db szerszámtartó öv
-1 telephely
-1 db platós vontató
-1 db nagy, horgos vontató
-2 db speedo
-1 db everon
-1 db targonca(szállítmány érkezésekor a jobb rp-ért)


Terveim(OOC)
Ide a OneRP-re 2021-be regisztráltam. Már 2. héten a pénzemet A-line-ban kerestem 4-5 hónapig. Most szerver nyitás óta pedig Sunrise-ban, míg be nem zárt. Tehát itt is olyan 7 hónapot töltöttem el.
Tehát kb egy évig figyelgettem a frakció felépítését, emberek miért jönnek a frakcióba, ami eléggé sokszínű volt. Emberek nagyobb része az RP miatt jött Sunrise-ba, de A-line-ba még a pénz miatt is jöttek.
És ezek tagok számának növeléséhez az érdeklődés felkeltése nagyon szükséges. A hónapok alatt megtanultam mi kell az embereknek a frakcióban,hogy dolgozzanak és az a motiváció. Akik az RP-t jönnek, azoknak a közös RP-k szervezés például.

Akik pedig a pénzért, egy jó fizetés, de nem milliók. Tehát a lényeg az, hogy a frakció olyan legyen felépítésileg és minden féle téren,hogy az emberek egy nagy "motivációval" tudjanak kezdeni nálunk. Tervem nagy részében az, hogy egy komoly,
értő csapatot összehozni.
*Motiváció-ra azt értem például,hogy: Én itt fogok meggazdagodni.Itt eljutok a főnöki beosztásra.*

Rólam(OOC)

Sziasztok!Dávid vagyok,becenevemen Döme. 15. életévemet töltöm,tehát 14 éves vagyok.2021-ben regisztráltam a OneRP szerverére,azóta szerelő frakción kívül másba nem voltam.Szabadidőmbe szoktam bütykölgetni és kijárni dolgozni/segíteni papámnak a földeken.
Szereléskor ahol tudok,segítek. RP-zni 9 évesen kezdtem,tehát 5 éve.Ez idő alatt részem volt nagyon sok RP tudást magamba folytani. Ahogy már említettem,csak szerelő voltam a szerveren.A-Lineban 4-5 hónapig ahol eljutottam a Supervisor posztig.
Most szerver nyitása előtt még jelentkeztem Sunriseba ahol a frakció megszűnéséig voltam,ami olyan 7 hónap.Persze nem minden időmet a gép előtt töltöm,hanem focizok is.Falum leigazolt játékosa vagyok.

Szeretném,ha tisztába lennétek pár jó és rossz tulajdonsággomal.

Pár pozitív: -Ha valamit elhatározok akkor az mellett a végsőig kitartok.

-Szeretem meghallgatni mások problémáját és segíteni rajtuk.
-Kedvességem sokszor "határtalan",bizonyos pontig.

Pár negatív: -Néha kicsit makacs vagyok.
-Míg egy társaságba rendesen nem illeszkedek be,addig nem tudok nagyon a dolgokhoz hozzá szólni.

-Sokszor kimondom a véleményemet és lehet valakit ezzel meg szoktam sérteni,de utána bocsánatot kérek tőle. Attól függetlenül a véleményem ugyan az marad.


Aktivításom
Hétköznap nem mindig tudok lenni,de nem véletlen lesz a Coordinator. Hétvégén ennél is többet tudok lenni ami azt jelenti,egy hétvégén olyan 7-10 órát is avagy többet tudok eltölteni a szerveren.

 
Utoljára szerkesztve:

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia! Végigolvastam a pályázatod, látszik hogy szántál rá időt és foglalkoztál vele. Azonban komoly aggályaim vannak az aktivitás terén, hiszen egy leadernek mindig mindennel tisztában kell lennie, ami történik a frakciójában és megfelelő időn belül reagálni a telepet érintő ügyekre. Ez erősíti a frakción belüli megítélésed is. Annak örülök, hogy hétvégén aktív vagy, viszont hét közben is szükség van rád. A későbbiekben, ha kicsit több szabadidőd lesz, szerintem próbáld meg ismét a pályázást. A fentebb említett aggályaim miatt a pályázatod elutasítom.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó