𝕱𝖑𝖔𝖗𝖊𝖓𝖈𝖎𝖆 13

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

BarackPakoló

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Még nincs
Florencia 13
18th_street_tagging.jpg
𝓐 véres, latin-amerikai helyileg Strawberry Ave-n megtalálható "South Side Florencia 13" "Florence Gang" alatt tevékenykedő tizenévesek azért is kerültek ennyire előtérbe, mivel főként rasszista támadásokat kezdeményeztek, afro-amerikai emberek ellen. Ez viszonylag széles körben ismert tény, az viszont nem, hogy az alap konfliktusuk a drogkereskedelemből indult ki. A keleti Crips tagjai rengeteg kábítószert loptak a F13 tagjaitól, már a Mexikói maffia aki a Florencia szövetségese, zöld utat adott a semlegesítésükre, amire az akkori Dueno parancsot is adott. 2019 január 13. napján Los Santos egyik elég népszerű környékén egy ruhaboltnál két F13 tag lövöldözött és megsebesített 4 Crips tagot, majd az elszabadult vérengző fiatalokat előállították. 2020 elején tárgyalásokat kezdeményeztek és tűzszünetet kötöttek rövid ideig, ekkor már bővült a bandán belüli etnikum és befogadtak afro-amerikai tagokat.
unknown.jpeg

𝕸𝖎 𝖎𝖘 𝖆𝖟 𝖆 𝕱𝖑𝖔𝖗𝖊𝖓𝖈𝖎𝖆 13?
𝓐 Florencia 13 egy utcai bűnszervezet, amely Los Santosban alakult. A bandát eredetileg olyan latin-amerikai fiatalok alapították, akik rasszista indíttatásból illetve a kábítószer kereskedelem uralmáért támadásokat hajtottak végre más fekete bandák ellen. A F13 tagjai gyakran viselik a ruházatukon illetve sportfelszereléseiken a 13-as számot. Graffitiken és tetoválásokon gyakran használják még a: FXIII, F13, X3...
Szövetségeseik a Mexikói maffia, Harvard Park Brims és a Sureños.

Rangok:
  • Dueno: Mindenki által tisztelt ember akit elismernek saját vezetőjükként, senki nem mer vele ujjat húzni.
  • Subpropietario: Dueno után legtiszteltebb személy aki a személyes jobbkeze a Dueno-nak.
  • Gran Gángster: Már egy ideje a banda tagjai, ők már elmúltak 18 évesek, Ezért több tiszteletet érdemelnek mint a fiatalabb tagok. Akkor érhetik el ezt a rangot amikor felnőtté válnak és már bizonyítottak arról, hogy életüket adnák társaikért.
  • Thug: Őket sokan lenézik de már elég régen ismerik őket ahoz, hogy minimálisan megbízzanak bennük. Ők 15 és 17 életév között vannak.
  • Recluta: Próbálnak barátkozni a szervezet tagjaival, velük járkálnak, próbálnak beilleszkedni. Gyakran beszólnak nekik és kisebb hibáikért is megszidják őket.
Elhelyezkedésük:
𝓐 területeikért folyamatosan háborúznak a rivális bandákkal és nem nézik jó szemmel ha egy kívülálló betér a területükre. Los Santos-i gettó környékén foglalnak helyet, leginkább Strawberry Ave-n Gabriela's Marketnél.
18th_street_tagging.png








OOC Rész:
Dávid vagyok, 25 éves és jelenleg informatikusként dolgozom. Roleplay-t körülbelül 3 éve játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Nagyon szeretek a szerveren játszani, körülbelül újranyitás óta vagyok itt jelen, szeretnék egy minőségi és igényes latin-amerikai bandát bemutatni a szerveren, amennyiben megkapom a lehetőséget a srácokkal. :)

(( Azért váltottam bandát végül, mert sokkal jobban kiismerhető és több információt is tudtam nyerni az interneten, erről a bandáról. Illetve teljes egészében saját szavaimmal fogalmaztam meg, hosszas kutatás után. ))

Tevékenységeink:
-Emberrablások
-drog és fegyver kereskedelem
-Bandázgatások
-Rongálások
-Bandaháborúk
(bankrablás, és hasonló szerintem nem illenének bele az rp-be.)

Terveink/célunk: A legnagyobb célunk leginkább, összehozni egy nagy és összetartó közösséget, és jókat RP-zni velük. A tervünk egyébként rém egyszerű, kereskedni, bandázni, fejlődni, és ami egy nagyobb kitűzés elismerést nyerni, illetve ami alakul az idő elteltével. A tagok keresését igyekszünk ic megoldani, ha esetleg megkapnánk lehetőséget. A kezdőktől sem vagyunk elszigetelődve.
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Ez már érdekfeszítőbb számomra az előző pályázatod után. Kíváncsi vagyok, hogy ebből mit sikerül kihoznod/kihoznotok. A pályázat lezárásáig szerintem egész nyugodtan adhattok ízelítőt magatokból a közösség számára és ne csak azután miután megkaptátok. Könnyen lehet pofára esni.

Egyébként jómagam is utána olvastam a kívánt utcai bandának. Sajnálom, hogy nincs Los Santos County Sheriff’s Department, mert ők hosszas nyomozati aktát vezetnek a bandáról és annak tetteiről. Szóval a rendvédelmi szervezetek igen sokat tudhatnak rólatok. A frakcióban egyébként lesznek afro-amerikai tagok is?
UI.: Az LSPD (LAPD) is.
1BAA06E5-08FD-492D-B752-E760BDFA2EBB.jpeg

Yes, Florence has young black members we don't discriminate people from joining. It doesn't matter their background. All we ask respect our community which means don't rob, steal or disrespect our neighborhood. It's all about respect with florencia. We don't even tax or bother legitimate hard working businesses. And if we find out someone was robbing or stealing in our community they get dealt with.
Vagy kifejezetten a régi vonalát fogjátok megmutatni?
 

BarackPakoló

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Még nincs
szerintem egész nyugodtan adhattok ízelítőt magatokból a közösség számára és ne csak azután miután megkaptátok. - Mindenképpen érkeznek az élmények és már egyeztettünk a másik bandával is, hogy összehozzunk valamit. :)

Vagy kifejezetten a régi vonalát fogjátok megmutatni? - Nem! Abszolút az új generációs tagokat szeretnénk bemutatni, akik már mint írtad is, nem határolódnak el más etnikumoktól se. Egy számít a tisztelet és az összetartás. Kezdésnél is van egy fekete tagunk, de egyenlőre inkább a latin-amerikai karakterekre fogunk koncentrálni.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
[sa]Kedves @BarackPakoló,

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a pályázatod elkészítésébe. Örülök, hogy váltottál erre a bandára és őket szeretnétek majd prezentálni a szerveren. Viszont volt bennünk egy elég nagy kérdőjel azzal kapcsolatban, hogy mit és milyen formában képviseltetek a szerveren az elmúlt időben. Mindenesetre úgy gondoljuk, hogy mindenki érdemel egy második esélyt, így ennek fényében kérlek keress fel DC-n időpont egyeztetés végett, amit majd egy szóbeli beszélgetés fog követni.

Gratulálok, elfogadva![/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó