Új ruházkodás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Anne Jenkins «

Ötleted leírása

» A jelenlegi, előre létrehozott ruha variációk helyett legyen egyénileg választható a felső, undershirt, torso, satöbbi.
Első ránézésre visszataszító lehet, viszont akik jobban ismerik a Menyoo világát is találkoztak már ezzel a fajta ruházkodással.
A jelenlegi rendszerben eléggé korlátozottak a variációk és színek, illetve rengeteg ruhadarab be se rakható a szerverre az undershirt miatt.
Szerintem sokkal színesebben lehetne öltözniük a karaktereknek, ha nekünk kellene összeállítani az egész felsőruházatot. A női karaktereknek könnyebb lenne egy teljes dresshez zoknit vagy harisnyát felvenni.

Ezek mellett egy hatalmas plusz lenne ha elnevezhetnénk a kiválasztott ruhadarabokat. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Szerintem nem lenne probléma a rossz torso beállításokkal, van annyira érett mindenki, illetve sokkal könnyebben kerülhetne be egy ruha, mivel az illetékesnek nem kellene előre létrehozott variáciokkal órákat eltöltenie.«



 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Talán Lacával folytatott beszélgetésem alatt merült fel ez az ötlet, hogy beszélhették már korábban a vezetőségen belül. Egész nyugodtan be lehet hozni ezt. Aki nem tud torsot választani megfelelően, az legyen szabályozva, szankcionálva.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
A jelenlegi rendszer idejétmúlt, nehéz megtalálni néha egy-egy ruhadarabot amit keres az ember. Ráadásul az hogy adott ruhákból minden színváltozat és kombináció egymás alatt rettentő idegesítővé tudja tenni a böngészést. (Főleg amikor vagy 10-20x kell le-fel nyomkodni a gombokat hogy végre a következő darab jöjjön)
Kell az újítás mindenképpen, hiszen egyszerűbb és gyorsabb lenne ez a fajta "új" ruházkodás.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:621
Millie Evers
Igen, felmerült ez, hogy mi lesz ha Funná alakul és kéz nélkül rohangálnak.

Őszintén, én lennék a legeslegboldogabb, ha mennem kéne a discordra a kezdőkhöz és közös shoppingolások és tutoriálok lennének. 🥲
Imádom a torso, undershirt variációkat, egyszerűen a rajongója vagyok.

( Két naponta az összes ruhámat kidobom, hogy újra megvegyem az égalját is. )

Szankciónáljuk, de szerintem az adminsegédekkel együtt mondhatom, hogyha már az egész RP világába tudunk embereket besegíteni, akkor ezt a rendszert végképp betudjuk mutatni.

Adjunk neki egy esélyt, Legend! 🥺🥺
 

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
Ezzel a változtatással együtt, az összes alap GTA-s ruha hozzáadása - betétele sem ártana, akkor már. Legtöbb esetben szörnyűek az alapjárati GTA-s ruhák, de akadnak köztük szemüvegek - sapkák, amik hiányoznak jelenleg is a szerverről. :unsure:

Ha nem is megoldható az összes alap GTA-s ruha berakása, csupán a kiegészítőket, említett sapkákat - szemüvegeket hozzá lehetne csatolni. :sneaky:
( GTA Online-ban megtalálható ruhákra értem, az /alap ruhákat/. )
 
Utoljára szerkesztve:

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Nem lenne rossz, bandás öltözködésben lenne pár ötletem amit azzal a rendszerrel megvalósíthatnék.
Kérdés, hogy pl.: a karok eltűnnek dolog az szándékos jelenségként merülne fel vagy köze lehet a szinkronizációhoz?
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Nem lenne rossz, bandás öltözködésben lenne pár ötletem amit azzal a rendszerrel megvalósíthatnék.
Kérdés, hogy pl.: a karok eltűnnek dolog az szándékos jelenségként merülne fel vagy köze lehet a szinkronizációhoz?
Nincs köze a szinkronhoz szerintem, csak úgy tűnik el ha valaki szándékosan rosszat állít be.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó