Ötletáradat..

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

P3Zz

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Sziasztok! Igaz nem rég játszom még a szerveren,de lenne egy két észrevételem amivel talán, egy kicsit jobb játékélményt lehetne nyújtani..

1.) Alapmunkák.
-Az alapmunkák nagyon jól kivannak dolgozva, viszont. A bérezése lehetne változatosabb hiszen, nem érzem egyenlőnek a munkák fizetési arányait..(A farm ez alól kivétel, az bérezésben tökéletes) viszont a bányászatnál, lehetne az értékeket változatni, ha én gyémántot bányászok/vasat/ezüstöt, ne ugyan annyit kapjak több munkáért. Pl: Az arany a leggyorsabb mint a kibányászás és a kiégetés szempontjából is, míg a gyémánttal többet dolgozik az ember ugyan annyiért.
-A többi munkáról inkább nem is ejtenék szót, mint a favágás. Sok munka,semmi díjazás.(Nehezebb mint a farmrekedés, mégis kevesebbet ad)
-Ezért is van az, hogy mindenki csak egy munkat végez..

2.) Horgászat/Mágnes horgászat( Egyik kedvencem)
-Na ez az, amivel én tényleg eltudok ba**... barmolni, több órát is..és szó mi szó fizet is valamicskét(mágneshorgászat)..Bár kicsit jobban élvezném és többet csinálnám ha lennének ULTRA RARE fogások..
-Legyen az például: -Kincsesláda (Akár 0,0005% is lehet az esélye, de legalább van, a jutalom meg lehet akár 1000$ is)
- VAAAGY, akár belehetne vezeti a vasárat is, ami változhatna úgy mint a hal és gomba ára(erre is rátérek majd), de akkor ugyebár jobb lenne ha a NAGY mágnessel ami nagyobb teherbírású nagyobb/nehezebb cuccokat is ki lehetne húzni.
-Horgászat: Az borzalmas. Olyan szempontból,hogy a befektetett összeget még el sem éri a kifogási aránnyal..Meg király lenne ha steckelhetőek lennének a csalik. (Nem tudom,hogy lehetséges-e) A horgászatnál még akár meglehetne oldani,hogy a halakat ki is lehetne sütni és arányosan dobna az éhségeden/mérges halak akár mérgezést okoznának, és futás kórház vagy összerogyás. Itt még a horgászatnál jó lenne ha lehetne kagylót is fogni, ami kinyitva gyöngyöt kaphatnánk vagy semmit.
-Ha megoldható esetleg lehetne az is,hogy most tudtommal nemsokára jön be a hajózás..Horgászhajó, bent a tengerbe/óceánba/vízbe mindegy is, nagyobb fogások lehetnének pl CÁPAA.. Ezzel arányosan változna az idő és nehézsége a játéknak is.
3.)Gombászat.
-Hát, ez.. ez.. erről sajnos nem tudok mit mondani, egyszer találtam, aztán azóta nem is. De tetszik az ötlet és a megvalósítás, 5 gombából 3 mat kidobtam..
-Ezek a mellékes munkák egyébként nagyon jók, nem tudom,hogy belehetne e hozni vadászatot is akár, az is elég szuper lenne szerintem.
4.)Szerencsejáték.
-A kockázással játszottunk már barátaimmal, akár tétben is. Hatost esélytelen dobni, 5ig van. Esetleg ennek egy hangeffekt kelle a nagyobb játékélmény végett.
-BlackJack/Roulett.. A szervernek ugye soha se baj,hogyha a szerverről megy ki pénz.. Így hát a kaszinó mint szerencsejáték elég szuper lenne, reális értékeken belül..Ne mindig a ház nyerjen.

Nagyjából ennyi volt az én ötletem/észrevételem, ami szerintem kisebb / nagyobb változtatással növelhetne egy egy szituációban/rpben/élményben..Köszönöm, ha végig olvastad.
Ha esetleg meg eszembe jut valami, a szerkesztes jogat fent tartom.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
A munkás részről már én is írtam, jó lenne kiegyenlíteni a fizetéseket, mert pl. a kertészkedés is egy nagyon jópofa munka lett, csak nincs kedvem fele annyiért dolgozni, mint ahogy senkinek sem. Nagyon monoton már ezredjére is a bányába meg a farmra menni csak. Szóval ezt adom!

A horgászat kereshetne sokkal jobban, mivel most nagyjából 0-ra ki tudod hozni magad, vagy max valami nagyon minimális összeget kereshetsz. A mágnesezés még egész jó is, bár lehetne ott is nagyon kicsi eséllyel (azért nem 0.00005%) valami epicebb tárgy, ami érhetne többet is - tár, vagy akár egész fegyverek, egyéb finomságok; nyilván minél többet ér, annál ritkábbab dobna.

Gombászat az valóban nagyon gyengén hoz, 10 gombából 1-2-t tudsz eladni tálagba, jó esetben keresel vele kajára valót. Időpazarlás. Pedig az ötlet itt is tök jó.

Lehetne akár egy kaszinó is, én adnám, ott lehetne pókerezni, rulettezni, 21-ezni stb. Nem lenne rossz, főleg a póker.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó