Erre is én is gondoltam, annyival ki egészíteném, hogy ha már be mutató járművek akkor lehetne az összes vagy legalább a nagyrészük valami oda illő, ha értitek mire gondolok, nem pedig pincho, meg pico turbo, meg a többi ilyen kompakt. Valamint ezek mellett a lopott kocsiknak szerintem...