Fixkártya átalakitás.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:101
Lucas Saliven

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

»Jennifer Saliven/Lucas.«

Ötleted leírása

»Fix kártya átgondolása: 700PP nem éri meg jelenleg az árát mivel csak karosszériát és motort javít.
Ha már ennyibe kerül javítsa meg rendesen az autót olajcsere, generál stb.«


Csatolmányok

».«

Egyéb megjegyzések

»Légyszí normális választ írjatok. Ne csak annyit nem tervezünk ilyet.«



 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:101
Lucas Saliven
Szerintem túlreagáljátok amúgy. Már mióta bent van a fix kártya és egy csomószor még nyitni is lehetett ilyen dobozokból és mégis mindenki eljár szerelőkhöz.
Wow végre valaki aki érti a lényeget, hasznos item a fixkártya. Nem értem miért jó egyből leszólni, rengeteg esetben hasznos lenne így. Ha emelve lenne az áron se érdekelne .
 

iamandraas

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
elowen_breeze; rory_hughes
Felesleges de nem tudod megindokolni miért. Bármilyen ötletet ír az ember ami már egy kicsit is hasznos egyből felesleges stb stb.
Senki nem mondta, hogy nem tudom megindokolni. Sőt, kapásból hármat is tudok írni, de már fentebb leírta egy-két ember. Ott a szerelőtelep, mindent megoldanak, azzal amit leírtál, hogy motorgenerál ilyesmi, megint a pénz savere mennél rá, mert egy felső kategóriás autóknál (űrhajóknál) már súlyos százezrek. Értelmetlen és ehhez még mindig tartom magam.
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:101
Lucas Saliven
Senki nem mondta, hogy nem tudom megindokolni. Sőt, kapásból hármat is tudok írni, de már fentebb leírta egy-két ember. Ott a szerelőtelep, mindent megoldanak, azzal amit leírtál, hogy motorgenerál ilyesmi, megint a pénz savere mennél rá, mert egy felső kategóriás autóknál (űrhajóknál) már súlyos százezrek. Értelmetlen és ehhez még mindig tartom magam.
Ha lerobbansz a semmi közepén, nincs fent szerelő gondolom te se élveznéd hogy várni kelljen egyetalán jön e fel szerelő. Nem ördög dolga a fixkártya, kb leghasznosabb item.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó