Bányász tárgyak npc.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sensei «

Ötleted leírása

» Egy npc ahol meglehetne venni a fúrót, gyémánt szárat, vas szárat, flexet stb... vagyis mindent ami a bányászatból származik dupla vagy dupla és feles áron mint az előállítási költség. Jenleg hatalmas grind és idő veszteség a cuccok előállítása melyre sokszor nincs türelme az embernek vagy pedig úgy ideje. Alapbol a munka is monoton és kétpercenként rá kell nézni hogy neadj isten gázos legyen. «


Csatolmányok

» Nyincs «

Egyéb megjegyzések

» Lehal az agyam mire készen leszünk mindennel... «



 
Utoljára szerkesztve:

Bolondmike

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
bolondmike
Grinderek így grinderek amúgy, legalább a frakció is megküzd ezzel, tökéletes ahogy van.. Elvégre a "frakciókba" többen vannak mint a grinderek, így gyorsabban kellene mennie az adott tárgyak szerzésének.
 

Vilmos

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Simon Khorozian
Grinderek így grinderek amúgy, legalább a frakció is megküzd ezzel, tökéletes ahogy van.. Elvégre a "frakciókba" többen vannak mint a grinderek, így gyorsabban kellene mennie az adott tárgyak szerzésének.
Hát figyelj, én majdnem egy egész napot elnyomtam arra, hogy meglegyen egy darab hajóra elegendő fúrószár, fúró és minden más, vagy ötször fel akartam adni így is, rendkívül monoton és bírhatatlan. Szerintem senkinek sincs kedve feljönni és ezt csinálni a szerveren...
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Head of Staff hozzászólás
NPC-t nem kreálunk erre, hogy minden erőfeszítés nélkül hozzájussatok a tárgyakhoz, viszont az illegálküldetés rendszer bővül egy új lehetőséggel.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó