Az item stack rendszer automatizálása.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:71
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chase Dalton / 3sm4rt«

Ötleted leírása

» Maga az ötlet igazából vagy egy automatikus stackelés lenne, vagy egy kereső bevezetése a tárolóknál és inventoryknál. Mivel a Blueprintek ugyan úgy néznek ki (persze színenként eltérnek) ezért minden esetben végigpörgetni 25- 30 darabot azért ,hogy egy típusú bp ne két helyet foglaljon el a tárolóban, kissé hosszadalmas. Ez mondjuk oda vissza is működhetne, így ha veszünk ki egy adott tárgyat PL: droglaborból a drogokat. Akkor azok is automatikusan stackelődnének, így nem kéne még bíbelődni az összehúzásukkal. «


Csatolmányok

»
Qd0zW29.png
«
 

Padawan180

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Én is akartam már valami inventory management javító ötletet irni, mert jelenleg szenvedés sajnos az itemeket húzgálni. Nem egy atomfizikara kell gondolni, de oszinten talalkoztam jobb tárgy pakolós megvalositasokkal. Szerintem egy kis finomhangolas ráférne a dologra, mert bár nem első számú hiba, de ha az ember sokat pakol targyakat kb 3 perc után hullani kezd a haja😀
 

Karlosz

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Automata stackelés teljesítménybeli okokból biztos nem várható.
Szomorú, borászat is nagyon sok időt vesz így el ami meg sem éri, hiszen ha 21hordót kiakarsz tölteni ahhoz kell 1680 szőlő meg 640 üveg amit egyesével kell össze rakni ami egybe 2320item amit össze kell raknod ami rengeteg idő, ezért kicsit szomorú, hogy van egy eszméletlen jó script és hobbi lehetőség de az ilyen dolgok miatt nem csinálják az emberek.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó