Boltrablás túl OP v2.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» Imént voltam szemtanúja egy boltrablásnak. Hihetetlen milyen gyorsan ki lehet rámolni.
A srác már kint volt a boltból a megszerzett zsákmánnyal, mikor a Police Department-eseknek érkezett a bejelentés.
Véleményem szerint túl sok idő tellik el a feltörés megkezdése, és a tényleges bejelentés között.
Konkrétan 2 utcára a PD-től rabolták ki a boltot és nem értünk ki rá úgy, hogy voltak egységek akik az autóban ültek. «


Csatolmányok

» Válasz «
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:789
Valóban lehetne a minigamet lassítani, vagy más alternatívát kitalálni. Ennél még az onlineos verzió is lassabb.
 

hungaricus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Hónapok óta nem volt olyan eset, hogy kiért volna bárki időben is.
Egyébként a hatvanezer dollárt nem mondanám pitiáner összegnek. Egy áltag legál frakciótagnak az 4-5 óra dutyt jelent.
Lehet kis tulzásnak érzem ezt a kijelentést mivel amíg egy illegl bandában voltam aminek csak nem rég lett vége, háromszor voltunk boltrabláson és ebből 1x kapptak el a többi kettőnél is kint voltak az egységek bőven mielött akár 3 zárat fel tudtunk volna nyitni. Ha nem halunk bele az üldözésbe egyik alkalomnál sem, teljesen egyszerűen el lettünk volna kapva.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Mivel elég pitiáner összeget lehet szerezni, így nem gond, ha nem mindig ér ki rá a PD. Srác csak nagyon ügyes volt.
A srác ügyes volt és szerintem még jól is kapta a számokat.
Az összeg meg de igen, eléggé pitiáner, ha azt számolod, hogy egy scriptes illegális frakciónak pontosan milyen költségei is vannak.
A legál frakisoknak a legtöbb esetben ilyen kiadásaik nincsenek, ha pedig igen, a kormány fedezi azokat, ha minden jól megy.
Ha pedig az adott frakció termel rendesen, akkor a 60kból 45k startból elmegy egy droglabor felszerelés javítására. Onnantól már csak 15kd van ami tiszta haszon, már ha egyáltalán nem kell pl osztozkodnod. Így nem támogatom a további illegál nerfet.

Ui.: Sanszos ,hogy mi ráadásul még bénák is voltunk hozzá, de mi meg nem csináltunk ilyet rendszeresen, a mostani 3 alkalom volt az egyetlen, amikor mindenféle tutorial nélkül próbáltuk használni a scriptet.
 

Dodo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Hank Bradshaw
Igen, elég rövid az idő. Mi lenne ha random dobná be a minigamet, megtartanánk a mostanit ami a biztos út a rabláshoz, anélkül, hogy a PD kiérjen. És legyen egy nehezebb ami több idő.
 

Danó

Veterán
Játékos
Üzenetek:261
-
Lehetne valamennyivel hosszabb mindenképp. Én is tapasztaltam, hogy nagyon rövid az időtartama a legtöbb esetben.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Végülis ne az üldözés során kapjanak el, hanem egyből a boltban. Aztán még az összeg sem nagyon éri meg a rizikót. Maximum úgy tudom támogatni a hosszabb minigame-et, ha sokkal több pénzt lehetne kiszedni egy boltrobból. De ha ez nem megoldható, akkor elvárom a PD-től, hogy reagáljon gyorsabban. Smár.
 

Dodo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Hank Bradshaw
Végülis ne az üldözés során kapjanak el, hanem egyből a boltban. Aztán még az összeg sem nagyon éri meg a rizikót. Maximum úgy tudom támogatni a hosszabb minigame-et, ha sokkal több pénzt lehetne kiszedni egy boltrobból. De ha ez nem megoldható, akkor elvárom a PD-től, hogy reagáljon gyorsabban. Smár.
A Pd-sek később kapják meg a bejelentést, egy ügyes emberke amire nekünk megjelen a chaten már rég motoron van. Ezért érdekes a szituáció.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Végülis ne az üldözés során kapjanak el, hanem egyből a boltban. Aztán még az összeg sem nagyon éri meg a rizikót. Maximum úgy tudom támogatni a hosszabb minigame-et, ha sokkal több pénzt lehetne kiszedni egy boltrobból. De ha ez nem megoldható, akkor elvárom a PD-től, hogy reagáljon gyorsabban. Smár.
Elnézést, de elolvastad a korábbi hozzászólásokat? Le lett írva, hogy mire mi bejelentést kapunk akkor az ember már nincs is a boltban. Hova szeretnél ennél gyorsabb reagálást?
A bolt a PD mellett volt és kb fél perc alatt értünk ki rá. (Egység alapítás, garázsból kiállás és ugye az odaút)
Abban az esetben lehetne gyorsabban reagálni, ha a rablás megkezdésekor kapnánk bejelentést.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Elnézést, de elolvastad a korábbi hozzászólásokat? Le lett írva, hogy mire mi bejelentést kapunk akkor az ember már nincs is a boltban. Hova szeretnél ennél gyorsabb reagálást?
A bolt a PD mellett volt és kb fél perc alatt értünk ki rá. (Egység alapítás, garázsból kiállás és ugye az odaút)
Abban az esetben lehetne gyorsabban reagálni, ha a rablás megkezdésekor kapnánk bejelentést.
Akkor talán erre kéne ötletet írni. Nem arra, hogy egy amúgyis pitiáner rablási scriptet tovább nerfeljünk.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Elnézést, de elolvastad a korábbi hozzászólásokat? Le lett írva, hogy mire mi bejelentést kapunk akkor az ember már nincs is a boltban. Hova szeretnél ennél gyorsabb reagálást?
A bolt a PD mellett volt és kb fél perc alatt értünk ki rá. (Egység alapítás, garázsból kiállás és ugye az odaút)
Abban az esetben lehetne gyorsabban reagálni, ha a rablás megkezdésekor kapnánk bejelentést.
Mivel fixen bejelez, nem pedig 50-50%-al miért kellene rögtön a kezdetkor bejeleznie ? Abban mi a fair play ?
Nyugalom, ha pl én mennék zárat feltörni aki soha nem csinálta, rögtön elkapnátok a helyszínen :D
Szimplán OP a srác.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Mivel voltam PD-s és tapasztaltam milyen az, amikor úgy rabolnak dolgokat, hogy esélyed sincs kiérni, de azért RP-zd végig, ezért meg tudom érteni miért zavar titeket ez.
Mi lenne, ha a 60K helyett adna 80-100at, de cserébe nehezebb lenne, hamarabb jelezne vagy valami ilyesmi?
 

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
A srác ügyes volt és szerintem még jól is kapta a számokat.
Az összeg meg de igen, eléggé pitiáner, ha azt számolod, hogy egy scriptes illegális frakciónak pontosan milyen költségei is vannak.
A legál frakisoknak a legtöbb esetben ilyen kiadásaik nincsenek, ha pedig igen, a kormány fedezi azokat, ha minden jól megy.
Ha pedig az adott frakció termel rendesen, akkor a 60kból 45k startból elmegy egy droglabor felszerelés javítására. Onnantól már csak 15kd van ami tiszta haszon, már ha egyáltalán nem kell pl osztozkodnod. Így nem támogatom a további illegál nerfet.

Ui.: Sanszos ,hogy mi ráadásul még bénák is voltunk hozzá, de mi meg nem csináltunk ilyet rendszeresen, a mostani 3 alkalom volt az egyetlen, amikor mindenféle tutorial nélkül próbáltuk használni a scriptet.

A srác körülbelül 8-14 sec alatt hozza ki a boltot. Hatvan ezreket ad, ez igaz. Ezt megcsinálják hárman, 50-60% a sajátjuk, a többi a frakcióé. Azt az 50%-ot eldobják három fele. Tíz ezer jut nekik, ami a frakcióra megy egyszerűen szinte semmit sem fedez. Nem gondolom a scriptet egyszerűnek, pl. van egy csomó tagom aki nem tudja megcsinálni. A többit Elisz leírta fentebb. Nem gondolom, hogy utána aprópénzért bárki is bekockáztatja.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Mi egyszer mentünk ki ismerősömmel egy benzinkutat kirabolni. A scripthez nem értettünk, ezért nem is firtattuk. Nem volt célunk a rengeteg pénz elhozatala, csupán a PD-vel akartunk egyet RP-zni. Aki nem a pénz lehetőségét látja benne, hanem egy jó RP szitut, az minden segítséget megad a PD-nek, hogy valami nyomon el tudjanak indulni. Sajnos nem tudom, hogy most kötelező-e a placedo otthagyása a helyszínen, de mi leraktuk. Sőt. Vártunk is, hogy a PD kiérjen. Akkor indultam el a chopperrel, amikor a PD kiérkezett. Először szegényeim azt sem tudták, hogy mit kell tenni, mert nem nagyon szokták őket levárni, főleg nem egy 130-at tudó Daemon-al.

Szerintem a script jól van megírva, ha jól használják.

Ezzel nem azt akartam mondani, hogy most mindenki fogassa el magát, de ha fair-playt szeretnénk, akkor a rendőrségnek adunk lehetőséget kibontakozni. Ha a pénz kell, akkor felesleges belefogni a nyomozásba is, a suspectek felkutatásába, mert ha meg is találják a körözött személyt, "ő akkor sem fog tudni semmit, nem ismeri a másikat, és most érkezett a helyszínre."
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó