Lefoglalt autó kiváltásának díja.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:782
Sean Maverick

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» Lefoglalásból történő kiváltás csökkentése. «


Csatolmányok

» Ha lefoglalják az autónkat, irdatlan mennyiségű pénz kiváltani. Tegyük fel a Jugulart. Idő közben borzasztó drága lett, és a bolti ára is 2.800.000$
Kiváltása 140.000$
Ez elég nagy érvágás akárhogy is nézzük.
Ötletem arról szólna, hogy a jelenlegi 5%-os kiváltási összeget redukáljuk 2 avagy 1%-ra.
Így első sorban 56.000 vagy 28.000$ lenne az autó kiváltása. «


Egyéb megjegyzések

» - «



 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
+1, támogatom. Esetleg a kölcsönadásival kapott autók kiváltási lehetőségét is feldobnám, hamár itt vagyok.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Ha valaki egy olyan autót megtudott venni ami jelenleg játékostól 10+ millió annak az a 140 ezer nem fog nagy fájdalmat okozni szerintem, illetve ez a "sok" pénz lehet nagy motivációs erő is hogy még véletlen se parkoljak olyan helyre ahonnan elvihetik az autót
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:782
Sean Maverick
Ha valaki egy olyan autót megtudott venni ami jelenleg játékostól 10+ millió annak az a 140 ezer nem fog nagy fájdalmat okozni szerintem, illetve ez a "sok" pénz lehet nagy motivációs erő is hogy még véletlen se parkoljak olyan helyre ahonnan elvihetik az autót
Nem feltétlen a tilosban parkolásért, sőt azért nem fogják lefoglalni az autód. Sokkal inkább mikor valami olyan cselekményt követsz el, (pl üldözés)
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:782
Sean Maverick
Igen, csak tegyük fel még emellé a 140 ezer mellé kiadok egy 40 ezres ticketet is, ami egy illegális frakciónak azért nem kevés pénz
(Nem vagyok illegálos)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó