Lily Abatis mágneshorgász buggos vagy hibás

sreki112

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Frank Connor
qh62gjT.png


Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved


Lily Abatis---1stv4n_egyketto

Hiba megnevezése
akárhol szeretném be dobni a vizbe a mágnest nem engedi

Hiba bővebb leírása
nem engedi be dobni a vizbe a mágnest elvileg csak vizbe lehet be dobni de én mindenhol próbáltam nem engedte

Csatolmányok

bandicam 2024-02-28 04-06-38-738.jpg

Egyéb megjegyzések
valamiért nem engedi a gépen a rögzitőt igy csak képet tudok csatolni viszont a lényeg látszik a mólón mindenhol próbálkoztam sehol sem engedi
 

Szafira

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Szia! Restartolj egyet, nekem horgászatnál csinálja ezt, de a resi megoldotta, utána még a sekély vízbe is bedobhatod és működni fog.
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson
Helló velem is volt hogy müködött a Vinewoodi tónál, utánna meg elmentem onnan, majd amikor később visszamentem már nekem is ugyanezt jelezte
 

Szafira

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
De hiba, mert például én horgásztam a mirror parki tóba ahol engedte aztán valahányadik bedobásnál pedig már nem engedte. Viszont relog után újra engedte és ez így ilyen körforgás volt. A csali pedig mindegy mi volt.
 

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Vagy nem engedi bedobni sem a mágnest, sem ha csak simán horgászni szeretnél a botot. Vagy ha engedi pár kör után nem engedi használni és relog sem oldja meg. Elég rég "űzöm ezt a fajta ipart" de régen mindegy volt sekély vagy mély a víz a legkisebb pocsolyába is mükődött. Amit még tapasztaltam, hogyha beállok a vízbe nem azt írja ki hogy "Vízben nem horgászhatsz" hanem a fenti képeken látható hibaüzenetet.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Próbáltatok már tényleges mélyvízben horgászni? Mert a mirror parki tó nem mély víz. Lehet, hogy bizonyos pontokon ott is engedi, de a rendszer nem oda lett kitalálva.
 

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
Én most direkt rápróbáltam éles szerveren a Del Perro-i mólón és egyből be tudtam dobni:
Még ha spamelem is mindig bedobja:
Az okés, de itt a probléma az adott embereknél áll fent, pár embernél működik normálisan a script, de vannak akiknél egyáltalán nem és ez a probléma 1-2 hónapja fent áll és ezt pár admin is alátámasztotta hogy ez egy valós hiba és hogy ők is észlelték már. Nálam is normálisan működik a script, de ettől függetlenül van benne hiba, ha vannak olyanok akiknél meg nem. Cache mappa sem segit ha törlöd, ha újra szeded a szervert sem és a resi sem.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
De ezt azért írom, hogy első körben nézzék meg itt az emberek ténylegesen mély vízben. Ha ott sem jó, utána meg kellene valami támpont, hogy hogyan lehet előidézni a hibát, mert nálam, mint látható, minden okés. (Mondjuk én nem egy 30 centis vízben akarok mágnes horgászni.)
 

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
De ezt azért írom, hogy első körben nézzék meg itt az emberek ténylegesen mély vízben. Ha ott sem jó, utána meg kellene valami támpont, hogy hogyan lehet előidézni a hibát, mert nálam, mint látható, minden okés. (Mondjuk én nem egy 30 centis vízben akarok mágnes horgászni.)
Kijöttem a helyszinre ahol Te voltál és itt sem működik.
1711224661030.png
 

Szafira

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Igazából egyszerű a dolog, akinél legközelebb beakad a horgászbotja adja át Legend-nek és akkor se csekély se mélyvízbe be nem tudod dobni. Nekem ezt egy admin tesztelte le amikor átadtam neki a botot és ő is próbálta mindenhol, de sehol se tudta bedobni még MÉLY vízbe sem. Előidézni a hibát viszont az az egy amit nem tudnék elmondani, mivel ez tényleg random, csak sokat dobálom be a vízbe a botot és egyszer előhozza. Nekem például egy resi helyrehozta ezt a hibát egy ideig, de ahogy olvasom nem mindenkinél válik be. A lényeg, hogy ha sekély vízben eddig lehetett horgászni akkor miért gondolt egyet és buggol be majd aztán sehol se lehet. Egyébként miért ne horgászhatnánk sekély vízbe ha már egyszer engedi? (Elvileg a szerver nem másolja le a valóságot)
 

FRGT

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Penelope Anne Smith
én is azt vettem észre hogy sok helyen nem lehet be dobni habár még az legyen a legkissebb gond. ilyen mini game miatt inkább nem is csinálom már mert sokszor azon vagyok hogy ketté fejelem a monitorom :ROFLMAO: Skill Issue!
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó