Ez csupán csak az én véleményem, nem kérek érte szankciót, mert nincs bajom a szerverrel, de ezek mind ingame észrevételek.
Ez a probléma már évek óta fenáll a RolePlay-ben. Az egyik oldal mindig többet akar, ez miatt a Fairplayt is képesek átugrani csak azért, hogy nyertesként jöjjenek ki...